تور بدروم با گلفام سفر

تور بدروم را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای بدروم می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور بدروم را به شما مسافران عزیز می دهیم


چرا تور بدروم

اگر چه بیشتر از یک میلیون گردشگر که هر ساله (به خصوص تابستان ها) به سواحل، بوتیک هتل ها، رستوران های مدرن و جشن هایش هجوم می برند، بدروم (هالیکارناسوس باستان) هرگز آرامش خود را از دست نداده است. بدروم بیش از هر منطقه ی ساحلی دیگر ترکیه دارای زیبایی های پر رمز و راز، از قلعه ی تاجگذاری و ساحل پر زرق و برق گرفته تا کافه های پر گل و خیابان ها و ساختمان های روشن، می باشد. حتی در شلوغ ترین روز های تابستان شما می توانید گوشه ای آرام در شهر پیدا کنید. برنامه ریزان شهری به دنبال حفظ کاراکتر ضروری اژه ای (اقیانوس اژه) بدروم هستند، چیزی که بعد از کرتی ها، که در طول تبادل جمعیت سال های 1920 به این شهر آمده، تاثیر پذیرفته است. امروزه قوانین ارتفاع ساختمان ها را محدود کرده است و خانه های سفید با تزیینات آبی روشن قسمت گم شده ی شهر را نمایان می کند. قلعه خاطره انگیز و ویرانه های باستانی در اطراف شهر نیز باعث برجسته شدن بدروم نسبت به سایر مناطق شده است.


آب و هوای بدروم

بدروم دارای آب و هوای گرم تابستانی مدیترانه ای می باشد، در تابستان متوسط درجه حرارت 34 درجه سانتی گراد و در زمستان 15 درجه می باشد. تابستان ها داغ و اکثرا آفتابی هستند و زمستان ها معتدل و مرطوب می باشند. در بدروم می توانید 7 یا 8 ماه سال را شنا کنید، متوسط دمای دریا 19 درجه می باشد.


تاریخچه بدروم

این شهرستان در دوران باستان هالیکارناسوس کاریا نامیده می شد و بخاطر قرار داشتن آرامگاه Mausolus، یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان، در آن معروف بوده است. قلعه بدروم ، توسط شوالیه هاسپیتالر در قرن 15 ساخته شده است، که مشرف به بندر و تفرجگاه ساحلی می باشد. محوطه قلعه شامل یک موزه باستان شناسی زیر آب است که میزبان چندین جشنواره فرهنگی در طول سال نیز می باشد. بدروم به گفته ی هرودوت در سال 484 قبل از میلاد در هالیکارناسوس متولد شد. شهرستان توسط دوریان ها تاسیس شد. مگاران ها شهر را در سال 650 قبل از میلاد گسترش دادند و نامش را به هالیکارناسوس تغییر دادند.


رستوران های برگزیده بدروم

1. رستوران لا پاسیون: ارائه غذاهای مدیترانه ای، اروپایی و اسپانیایی 2. رستوران ال وینو: ارائه غذاهای دریایی، مدیترانه ای، اروپایی و بین المللی 3. رستوران چینی رد دراگون: ارائه غذاهای چینی، سوشی و آسیایی 4. رستوران شوگر اند سالت: ارائه غذاهای آمریکایی، بین المللی، اروپایی، بریتانیایی و مدیترانه ای 5. رستوران و پیتزای آرکا: ارائه غذاهای ایتالیایی، پیتزا، مدیترانه ای و اروپایی 6. رستوران کوکادون: ارائه غذاهای مدیترانه ای، دریایی، اروپایی و ترکی 7. رستوران اویمیس: ارائه غذاهای فرانسوی و اروپایی