تقویم تور استانبول

مبدا مقصد تاریخ رفت مدت اقامت
تهران استانبول جمعه 17 آذر
08 Dec
تهران استانبول شنبه 18 آذر
09 Dec
تهران استانبول يكشنبه 19 آذر
10 Dec
تهران استانبول دوشنبه 20 آذر
11 Dec
تهران استانبول سه شنبه 21 آذر
12 Dec
تهران استانبول چهارشنبه 22 آذر
13 Dec
تهران استانبول پنجشنبه 23 آذر
14 Dec
تهران استانبول جمعه 24 آذر
15 Dec
تهران استانبول شنبه 25 آذر
16 Dec
تهران استانبول يكشنبه 26 آذر
17 Dec
تهران استانبول دوشنبه 27 آذر
18 Dec
تهران استانبول سه شنبه 28 آذر
19 Dec
تهران استانبول چهارشنبه 29 آذر
20 Dec
تهران استانبول پنجشنبه 30 آذر
21 Dec
تهران استانبول جمعه 01 دی
22 Dec
تهران استانبول شنبه 02 دی
23 Dec
تهران استانبول يكشنبه 03 دی
24 Dec
تهران استانبول دوشنبه 04 دی
25 Dec

اطلاعات تور استانبول

اگر با تورهای مسافرتی همراه شده باشید می دانید که خدمات این تورها به صورت یک بسته یا پکیج شامل خدمات گوناگونی چون رزرو بلیط هواپیما، خدمات مربوط به اقامت و رزرو هتل، گشت و گذار و ... تعریف می شود و برنامه ریزی های مختلفی برای ارائه بهترین ها به مسافران وجود دارد. ما در آژانس هواپیمایی گلفام سفر سعی کرده ایم با تعریف بسته های مسافرتی مختلف، میزبانی فوق العاده برای روزهای به یادماندنی زندگی شما باشیم. برای بازدید از استانبول و بسیاری از شهرهای دیدنی دنیا می توانید با گلفام سفر همراه شده و سفری فراموش نشدنی و به یادماندنی را تجربه کنید.

خدمات ارائه شده استانبول

خدمات ارائه شده در بسته های مسافرتی گلفام سفر شامل رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، خدمات ترانسفر، خدمات گشت گذار و .... می شود. البته ممکن است سفر شما به استانبول تفریحی نباشد و دیگر نیازی به بسته های مسافرتی گلفام نداشته باشید. در این صورت می توانید به صورت مجزا از سرویس های مختلف فعال در سایت مانند رزرو بلیط هواپیما یا هتل استفاده کرده و سفری آسوده خاطر را به استانبول تجربه کنید.

استانبول را با گلفام سفر زیباتر ببینید

گلفام سفر بزرگترین مجری برگزاری تور در کشور شما را به استانبول دعوت کرده و استانبول را از زاویه ای متفاوت تر و جذاب تر به شما نشان می دهد. با گلفام می توانید شناخت کاملی از جاذبه ها، هتل ها و دیگر امکانات تفریحی و رفاهی استانبول به دست آورده و سپس با رزرو بسته ها و تورهای مسافرتی ما سفری شگفت انگیز را به استانبول تجربه کنید. گلفام از ابتدا تا انتهای سفر در کنارتان خواهد بود و شما می توانید به صورت حضوری با به روشی آسان تر از طریق سایت گلفام تور مورد نظرتان را انتخاب و با قیمت های فوق العاده خریداری کنید.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره ۴۲۱۴۲ تماس بگیرید

ما همیشه به دنبال ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت به تمامی مشریان هستیم

مناسب ترین نرخ بلیط
گلفام سفر این امکان را برای مسافران خود فراهم کرده تا خدمات مربوط به خرید تورهای مسافرتی، رزرو بلیط هواپیما و دیگر خدمات مشابه را با ارزان ترین قیمت ها تجربه کنند. علاوه بر استفاده از قیمت های مناسب، کیفیت فوق العاده خدمات ارائه شده در گلفام، سفری رضایت بخش و به یادماندنی را پیش روی میهمانان ما قرار خواهد داد.
رزرواسیون آنلاین
در سایت گلفام سفر می توانید تمام فرایندهای مربوط به رزرو بلیط هواپیما و هتل های داخلی و خارجی را به صورت آنلاین انجام داده و بدون نیاز به مراجعه حضوری سفری فوق العاده را برنامه ریزی کنید.
پشتیبانی 24 ساعته
تیم پشتیبانی گلفام سفر به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و پاسخ گفتن به سوالات شما هستند، بنابراین اگر در فرایند تهیه خدمات با مشکلی مواجه شدید با ما تماس گرفته و سفری راحت و بدون دغدغه را با گلفام تجربه کنید.
 
© 2018 , All Right Reserved