تور پاتایا با گلفام سفر

تور پاتایا را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تور پاتایا می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور پاتایا را به شما مسافران عزیز می دهیم. تور پاتایا به همراه گشت شهری می باشد.


خدمات تور پاتایا

خدمات تور پاتایا شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه، تورلیدر فارسی زبان، گشت شهری نیم روز، بیمه مسافرتی، صدور ویزا، هتل متنوع در پاتایا با خدمات و سرویس های مختلف می باشد.هتل های تور پاتایا

گلفام سفر با گارانتی هتل های متنوع در پاتایا امکان انتخابی مناسب را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 3،4،5 ستاره با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد. به دلیل وسعت زیاد پاتایا یکی از مسائل مهم در تور پاتایا انتخاب هتل در محل مناسب می باشد.


پرواز تور پاتایا

پرواز تور پاتایا با بهترین ایرلاین های داخلی و خارجی جهت رفاه مسافرین عزیز انتخاب می شود. تور پاتایا با پرواز عمان ایر، یکی برترین ایرلاین ها می باشد. در طول مسیر می توانید از اینترنت رایگان درون هواپیما استفاده نمایید. همچنین انواع نوشیدنی و غذا های گرم برای مسافران عزیز سرو می شود. پروازهای هواپیمایی ماهان نیز، بهترین ایرلاین های ایران، برای شما مهمانان گرامی گلفام سفر ارائه می شود.


چرا تور پاتایا

پاتایا با مرکزیت در میان صنایع سنگین و واحد های تولیدی واقع در ساحل شرقی تایلند، بزرگترین جاذبه گردشگری در تایلند می باشد. برخی از دلایل سفر به پاتایا زندگی شبانه، بازار شناور پاتایا، خیابان های پیاده روی، پاساژ سنترال فستیوال، معبد حقیقت، شوی تیفانی، دهکده فیل و غذاهای لذیذ پاتایا می باشند.


قیمت تور پاتایا

قیمت تور پاتایا بر اساس بهترین کیفیت و خدمات بسته شده است. کیفیت و قیمت تور پاتایا اولین اولویت آژانس گلفام سفر می باشد.


تور پاتایا نوروز 98

آژانس مسافرتی گلفام سفر امسال تور پاتایا نوروز 98 را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. همواره تلاش شده است تا بهترین خدمات را در تور پاتایا عید 98 ارائه دهیم. امسال هم همانند هر سال تور پاتایا نوروز 98 را هرچه باشکوه تر برگزار خواهیم نمود. شما می توانید لیست قیمت تور پاتایا 98 را در سایت پیگیری نمایید.


آب و هوای پاتایا

شهر پاتایا در تمامی سال آب و هوایی گرم دارد. میانگین دمای بالای پاتایا 29 درجه می باشد. پاتایا با قرارگیری در خلیج تایلند دارای جریان های موسمی سه فصلی است. فصل های پاتایا به سه فصل : گرم، خنک و بارانی تقسیم می شوند.


اقتصاد پاتایا

پاتایا از دهکده ماهیگیری به مرکز گردشگری تبدیل شده و همچنین اقتصاد آن تغییر کرده است. اقتصادی که تا چند دهه گذشته بر پایه ماهیگیری و کشاورزی بوده شاخص های توریستی پیدا کرده است.


سیستم حمل و نقل در پاتایا

سیستم حمل و نقل در پاتایا محدود می باشد و اکثرا سانگ تاو و اتوبوس محلی موجود می باشند. شبکه حمل و نقل پاتایا سانگ تاو (Songthaew)، اتوبوس محلی، تاکسی، موتور سیکلت، ماشین کرایه ای، کشتی و قایق را شامل می شود.

مذهب و زبان مردم پاتایا

زبان رسمی مردم پاتایا، تایلندی (Thai) می باشد. مذهب رایج در پاتایا بودایی تراوادا می باشد که بخشی جدایی ناپذیر از هویت و فرهنگ تایلندی است.


غذاهای محلی پاتایا

اگر تور پاتایا را خریداری نمودید غذا در تایلند یکی از نکات مهم برای مسافران تور پاتایا می باشد. غذاهای تایلندی از پنج طعم اساسی تشکیل شده اند: شیرین، تند، ترش، تلخ و شور. مواد تشکیل دهنده متداول مورد استفاده در غذاهای تایلندی شامل سیر، فلفل، آب لیمو، علف لیمو، گشنیز، کوشنه ، شکر خرما، و سس ماهی، می باشد. غذای اصلی تایلند برنج است (انواع برنج به خصوص یاسمن) که در همه ی وعده های غذایی بخش عمده را تشکیل می دهد.


رستوران های برگزیده پاتایا

رستوران کاپریس پاتایا(Caprice Restaurant)، رستوران مانترا پاتایا (Mantra Restaurant)، رستوران ایندین بای نیچر (Indian by Nature)، رستوران گیاه خواری یِس (Yes Vegan Pattaya)، رستوران برونو پاتایا (Bruno’s Restaurant)، کافه دس آمیس (Café Des Amis)، پیتزا برانکس پاتایا (Bronx Pizza)، رستوران بیف ایتر پاتایا (Beefeater) و رستوران فایو استار جی پاتایا (Five Star J Restaurant) از بهترین رستوران های شهر پاتایا می باشند.


اماکن گردشگری پاتایا

بازدید از سیام پاتایا و معدن‌ چانتابوری‌ (یاقوت کبود)، تماشای شوی تیفانی (برای بزرگسالان)، تجربه یک دور راکت بال پاتایا، جزیره زیبای سامت، غواصی در جزیره کو لارن کورال، بازدید از موزه ها و تفریح در پارک آبی کارتون نتورک آمازون جزو لیست تفریحات و اماکن گردشگری در پاتایا می باشند.


سوغات پاتایا

محصولات ابریشمی تایلندی (Thai Silk Products)، ادویه های تایلندی (Thai Spices)، روغن نارگیل تایلندی (Thai Coconut Oil Products)، محصولات دستساز تایلندی (Thai Handicrafts)، اسنک های تایلندی (Thai Snacks) و جواهرات نقره (Silver Jewelry) در لیست بهترین سوغات تایلندی قرار دارند.