تور آفریقای جنوبی با گلفام سفر

تور آفریقای جنوبی را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای آفریقای جنوبی می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور آفریقای جنوبی را به شما مسافران عزیز می دهیم.


خدمات تور آفریقای جنوبی

خدمات تور آفریقای جنوبی شامل پرواز رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در آفریقای جنوبی و بیمه مسافرتی در آفریقای جنوبی می باشد.هتل های تور آفریقای جنوبی

گلفام سفر با گارانتی هتل های برتر 4-5 ستاره در آفریقای جنوبی را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 4-5 ستاره، خدمات و سرویس های درخور شما عزیزان ارائه می دهد.


پرواز تور آفریقای جنوبی

پرواز تور آفریقای جنوبی ایرلاین قطرایرویز (برنده جایزه بهترین ایرلاین جهان برای 5 سال پیاپی) و ترکیش ایرلاینز است.


چرا تور آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی، کشوری متنوع بوده که ترکیبی از مناظر، مردم، تاریخ و فرهنگ و تجربه ای منحصر به فرد را به مسافران ارائه می دهد. آفریقای جنوبی با داشتن برخی از سواحل زیبای جهان، پارک های حیات وحشی از قبیل پارک ملی کروگر با حیات وحشی از آن خود، مکان های میراث جهانی یونسکو، مناظر طبیعی خیره کننده و ویلاهایی در ساحل کیپ تاون مقصدی خاص در انتظار شما عزیزان است.


قیمت تور آفریقای جنوبی

همواره قیمت یکی از مسائل مهم در انتخاب تور آفریقای جنوبی برای مسافران بوده. تمام سعی ما بر این است تا با حفظ و ارائه بهترین خدمات و کیفیت تور ارزان آفریقای جنوبی را برای شما مسافران عزیز فراهم نماییم. با توجه به تغییرات فصلی و زمانی تور لحظه آخری آفریقای جنوبی را می توانید خریداری نمایید. مسافران با توجه با میزان خرید تور از آژانس گلفام سفر می توانند از تخفیف تور آفریقای جنوبی بهره مند شوند.


تور آفریقای جنوبی نوروز 99

آژانس مسافرتی گلفام سفر هر ساله تورهای نوروز را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. امسال گلفام سفر تور آفریقای جنوبی نوروز 99 را برای مسافران عزیز باشکوه برگزار خواهد نمود. شما می توانید لیست قیمت تور آفریقای جنوبی 99 را در سایت پیگیری نمایید.


تاریخچه آفریقای جنوبی

برخی از قدیمی ترین آثار باستانی قاره آفریقا در آفریقای جنوبی قرار دارند. وجود فسیل در غارهای استرک‌فونتاین، کرومدرای و ماکاپانگات بیانگر آن بوده که آسترالوپتیکاین از سه میلیون سال پیش در این مکان وجود داشتند. انسان‌های متکلم به زبان بانتو، چوپانان و کشاورزان در عصر آهن جنوب دریای لیمپوپو را در قرن ۴ یا ۵ دوره گسترش بانتو با جابجا کردن خمیتهای اصیل و متکلمین سان به آفریقای جنوبی مدرن امروزی تبدیل کردند. آن‌ها به آرامی به سمت جنوب حرکت کردند و انسان‌های اولیه عصر آهن در استان کوازولوناتال بودند که جنوبی‌ترین گروه، مردم شوسا بودند که زبانشان دارای ویژگی‌هایی از زبان ابتدایی خویی و سانی بود و سرزمینشان به کیپ شرقی واقع در استان کیپ شرقی امروزی می‌رسید. این جوامع عصر آهن به هنگام مهاجرت جایگزین قبایل شکارچی شدند. پادشاهی بریتانیای کبیر گیپ گودهپ را برای بستن راه بر روی هند و استرالیا در سال ۱۷۹۷ فتح نمود. کمپانی هند شرقی هلند ورشکسته شد و بریتانیا مستعمره کیپ را در سال ۱۸۰۵ به خود اضافه کرد. به دلیل فشار جوامعی که خواستار لغو برده‌داری بودند مجلس بریتانیا تجارت جهانی برده خود را در سال ۱۸۰۶ و سپس بردهداری را در تمامی مستعمره‌های خود در سال ۱۸۳۳ لغو کرد.


درباره آفریقای جنوبی

کشف الماس در سال ۱۸۶۷ و طلا در سال ۱۸۸۶ مشوق رشد اقتصادی و مهاجرت و منجر به تضعیف وضعیت اهالی آن کشور شد. بوئرها با موفقیت در مقابل دست‌درازی‌های بریتانیا در طول جنگ اول بوئر مقاومت کردند (۱۸۸۰ تا ۱۸۸۱) و از تاکتیک‌هایی استفاده کردند که مناسب با شرایط محلی بود. تلاش بوئرها برای اتحاد با آلمانی‌های آفریقای جنوب غربی بهانه‌ای دیگر دست بریتانیایی‌ها داد تا کنترل جمهوری بوئر را به دست گیرند. میلیون‌ها نفر از مردم آفریقای جنوبی که اکثراً سیاهپوستند همچنان در فقر زندگی می‌کنند. بسیاری این امر را میراث رژیم گذشته می‌دانند و همچنین بسیاری این فقر را ناشی از ناکامی دولت اخیر در مقابله با موضوعات اجتماعی می‌دانند و دیگر عوامل از جمله قوانین مالی و پولی دولت اخیر برای تضمین تقسیم ثروت و رشد اقتصادی را نیز مقصر می‌دانند.


آب و هوای آفریقای جنوبی

با توجه به احاطه ی آفریقای جنوبی توسط اقیانوس، آب و هوای کلی این کشور معتدل است. بادهایی که از شمال غرب وارد این کشور می شوند، بارندگی مدیترانه ای زمستانی در کیپ غربی را به همراه دارند. تمام طول سال در مناطق ساحلی این کشور بارندگی وجود دارد. آتش گرفتن بوته زارها، چمنزارها و جنگل ها در زمستان های خشک از عوامل طبیعی آب و هوای آفریقای جنوبی است. کیپ تاون آب و هوایی مدیترانه ای داشته و بهار، تابستان و پاییز بهترین زمان بازدید از این شهر است. ژوهانسبورگ در تمام طول سال آب و هوایی مناسب داشته و بهار و پاییز بهترین فصل بازدید از این شهر است.


سیستم حمل و نقل در آفریقای جنوبی

در آفریقای جنوبی حمل و نقل عمومی از 3 حالت اصلی حمل و نقل تشکیل شده: سیستم ریلی مسافر سنتی، قطار سریع بین ژوهانسبورگ، تسوانه و فرودگاه بین‌المللی اولیور تامبو، صنعت اتوبوس رانی کم هزینه به همراه 2 سیستم اتوبوس در ژوهانسبورگ و کیپ تاون. صنعت مینی بوس-تاکسی 16 صندلی نیز در حال پیشرفت است.


منطقه جغرافیایی آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی در جنوبی ترین قسمت قاره قرار دارد و دارای خط ساحلی طویلی است که ۲٬۵۰۰ کیلومتر طول دارد و با مرز دو اقیانوس اطلس و هند ساحل مشترک دارد. مساحت این کشور ۱٬۲۱۹٬۹۱۲ کیلومتر مربع است. ین کشور بیست و پنجمین کشور بزرگ دنیا (بعد از مالی) و از لحاظ مساحت با کلمبیا برابر است. نجسوتی در دراکنزبرگ با 5480 کیلومتر ارتفاع بلندترین نقطه آفریقای جنوبی است. آفریقای جنوبی دارای آب و هوای متنوعی است و دارای صحرای خشک مشرف به نامیبیا تا آب و هوای مطبوع نیمه‌استوایش نزدیک مرز موزامبیک است.فرهنگ در آفریقای جنوبی

به علت تنوع نژادی در کشور آفریقای جنوبی، فرهنگ واحدی در این کشور نمی‌توان یافت. آفریقای جنوبی یکی از چند فرهنگی‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌رود. غذا، موسیقی و رقص از نمادهای فرهنگی این کشور هستند. سبک غذا در آفریقای جنوبی بسیار وابسته به گوشت است و معمولاً در مجالسی با نام برائی (braai) مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین آفریقای جنوبی یک تولیدکننده قوی مشروب تبدیل شده‌است و برخی از بهترین تاکستان‌های جهان در دره‌های اطراف استلن بوش فرانس چوک پارل باری دال قرار دارند. موسیقی آفریقای جنوبی نیز بسیار متنوع است. اکثریت جمعیت سیاه پوست این کشور هنوز در مناطق روستایی زندگی می‌کنند و از زندگی ساده و فقیرانه‌ای برخوردارند. با این وجود موسیقی، و رقص سنتی توسط همین مردم زنده مانده‌است و هر چه سیاه پوستان شهری یا غرب زده می‌شوند فرهنگ و سنت شان کمرنگ تر می‌شود. اغلب سیاه پوستان شهرنشین علاوه بر زبان ماروی خود زبان انگلیسی یا آفریکانس صحبت می‌کنند.


زبان مردم آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی ۱۱ زبان رسمی دارد و انگلیسی زبان اداری آن محسوب می‌شود. زبان فاناگالو، زبان خوئی، زبان لوبدو، زبان خوسا، زبان ناما زبان دبل شمالی، زبان فوتی زبان نس و زبان اشاره‌ای آفریقای جنوبی، 9 زبان رسمی آفریقایی این کشور می باشد. مردم این کشورها از لحاظ قبیله با بقیه آفریقایی تفاوت دارند و به عنوان جوامع شکارچی معروف هستند. آن‌ها به حاشیه رانده شده‌اند. اغلب زبان‌های شان در حال تبدیل شدن به زبان‌های انقراض یافته است. بسیاری از سفید پوستان آفریقای جنوبی به زبان‌های اروپایی مانند پرتغالی (که سیاه پوستان آنگولا و موزامبیک هم به آن سخن می‌گویند) آلمانی و یونانی صحبت می‌کنند و بسیاری از آسیایی‌های مقیم آفریقای جنوبی و هندی‌ها به زبان‌های آسیای جنوبی مانند هندی گوجاراتی و زبان تامیل صحبت می‌کنند.


مذهب مردم آفریقای جنوبی

۷۲ درصد از جمعیت آفریقای جنوبی سیاه‌‌پوست بوده و ۱۳/۶ درصد دیگر را هم سفید پوستان تشکیل می‌دهند. ۶۸ درصد از مردم هم مسیحی و ۲۸/۵ درصد از جمعیت پیرو ادیان بومی هستند.غذاهای محلی در آفریقای جنوبی

خوراک گوشت بوبوتی (Beef Bobotie)، پپ (Pap)، بوئرورس (Boerewors)، آپریکوت (Apricot)، پودینگ مالوا  (Malva pudding)، خوراک مرغ و کاری دوربان (Durban Chicken Curry)، پوتجیکو (Potjiekos)، چاکالاکا (Chakalaka)، میلک تارت و بیلتونگ (Biltong) برخی از لذیذترین غذاهای آفریقای جنوبی بوده که باید در تور آفریقای جنوبی امتحان کنید.


رستوران های برگزیده آفریقای جنوبی

رستوران کلیکو ژوهانسبورگ (Clico)، رستوران له دلیز دِ فرانس (Les Delices De France)، رستوران لا ترینیتا ژوهانسبورگ (Ristorante La Trinita)، رستوران گریل‌هاوس رزبانک (The Grillhouse Rosebank)، رستوران کری اند ال (Curry and All)، کافه سالویشن ژوهانسبورگ (Salvation Cafe)، رستوران روری سوشال تیبل کیپ تاون (Reverie Social Table)، رستوران لا کولومب کیپ تاون (La Colombe)، رستوران مزانسی کیپ تاون (Mzansi) و کافه براونیز اند داونیز کیپ تاون (Brownies & downieS) برخی از بهترین کافه و رستوران های آفریقای جنوبی هستند که باید در سفر به این کشور امتحان کنید.


مراکز خرید آفریقای جنوبی

مرکز خرید ایست‌گیت ژوهانسبورگ (Eastgate Shopping Mall)، مرکز خرید مال آو آفریقا ژوهانسبورگ (Mall of Africa)، مرکز خرید ساندتون سیتی ژوهانسبورگ (Sandton City)، نیبرگودز مارکت ژوهانسبورگ (Neighbourgoods Market)، مرکز خرید کانال والک کیپ تاون (Canal Walk Shopping Centre)، مرکز خرید تایگر ولی کیپ تاون (Tyger Valley Centre) و بازار اولد بیسکوئیت میل (Old Biscuit Mill) برخی از بهترین مراکز برای خرید در آفریقای جنوبی هستند.


اماکن گردشگری آفریقای جنوبی

دشت های طلایی، دره های عظیم و بیابان های بسیار زیبا در کنار موجودات آفریقایی محبوبشان بخی از چشم اندازهای کلاسیک آفریقای جنوبی در کنار پارک های حیات وحش محافظت شده معروف پارک ملی کروگر (Kruger) و پارک کگالاگادی ترانس‌فرانتیر (Kgalagadi Transfrontier)، آفریقای جنوبی را به لوکس ترین خانه برخی از پارک های بازی و اقامتگاه های دنیا بدل ساخته اند. صخره های مرجانی، غواصی با کوسه ها، دامنه کوه های شبیه به پشت اژدها، قایق سواری در آب-سفید و سواحل طلایی مملو از موج سواران معروف برخی از جاذبه های دیگر آفریقای جنوبی هستند. برخی از شهرهای سرزنده آفریقای جنوبی عبارتند از: کیپ تاون (Cape Town)، یکی از زیباترین شهرهای جهان، دوربان (Durban)، تلفیقی از فرهنگ و غذا، ژوهانسبورگ (Johannesburg) دارای جنگل های گالری و سووتو (Soweto) زادگاه نلسون ماندلا که به تولد دموکراسی در این ملت متنوع حیرت انگیز تاثیر گذاشته است.


سوغات آفریقای جنوبی

عروسک های منبت‌کاری شده چوبی، محصولات مونجوق‌کاری (گردن‌بند، کیف، کمربند و عروسک)، تخم شترمرغ تزئین شده، جواهرات آفریقایی (تانزانیت)، چای روبیوس، سبد حصیری دست‌ساز، کیف های چرم شترمرغ، انواع ادویه جات دوربان، محصولات هنری سفالی، صنایع‌چوبی کنده‌کاری‌ با اشکال حیوانات و نمادهای آفریقایی، چاشنی‌ خوشمزه بیلتونگ، کلاه ماکاراپا و پارچه‌ های نخی شوی ‌شوی برخی از بهترین سوغات آفریقای جنوبی هستند که می توانید برای عزیزاتان خریداری کنید.