هتل یلکن ماندالینجی اسپا اند ولنس بدروم - تورگوترایس

 
  • هتل یلکن ماندالینجی اسپا اند ولنس بدروم
 
    14:00
 
 
 

هتل یلکن ماندالینجی اسپا اند ولنس بدروم (Yelken Mandalinci Spa & Wellness Hotel)، به اندازه ی 3 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد و در تورگوتریس قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره شامل یک ساحل خصوصی 100 متری و تسهیلات ورزش های آبی برای ویندسرفینگ و قایق سواری می شود. مهمانان هتل یلکن ماندالینجی می توانند از استخر مشرف به دریا و مرکز آبگرم مجهز به حمام ترکی لذت ببرند.

اتاق ها ی هتل یلکن ماندالینجی دارا ی سیستم تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، بالکن و سرویس بهداشتی خصوصی هستند.

رستوران اصلی هتل یلکن ماندالینجی که شامل فضا های روباز و سرپوشیده ی غذا خوری می شود، صبحانه، نهار و شام را به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. کافه های هتل مجموعه ی متنوعی از نوشیدنی ها را سرو می کنند.

مرکز شهر بدروم و بندر و تفرجگاه ساحلی آن در 18 کیلومتری و فرودگاه میلاس بدروم در 53 کیلومتری هتل یلکن ماندالینجی قرار گرفته اند. با 30 دقیقه سواری می توانید از هتل به فرودگاه میلاس بدروم برسید.

 

خدمات و تسهیلات هتل یلکن ماندالینجی بدروم

اینترنت بی سیم رایگان در لابی، پارکینگ رایگان، استخر روباز فصلی، بدنسازی، سایه بان و تخت حمام آفتاب در ساحل، چای/قهوه در بخش های عمومی، نظافت روزانه، استند های میانوعده، لباسشویی سلف سرویس، اتاق جلسه، گهواره ی رایگان، استخر کودکان، تختخواب تاشو/اضافه، لوازم بهداشتی رایگان، جکوزی، سونا، پاراسیلینگ و کایاکینگ و اسکی روی آب در نزدیکی هتل، حوله در ساحل، سایه بان و تخت حمام آفتاب در کنار استخر، کانتر پذیرش ( در ساعاتی مشخص )، مساعدت در تهیه ی تور/بلیت، لوازم لباسشویی، پرسنل چند زبانه، بار بر، بخش های اختصاص داده شده به استعمال دخانیات، سشوار، میز تحریر، تلفن و آب معدنی رایگان.

 

مرکز آبگرم هتل یلکن ماندالینجی بدروم

مرکز آبگرم هتل یلکن ماندالینجی انواع خدمات ماساژ و مراقبتی را ارائه می دهد. به کمک خدمات این مرکز در طول تعطیلات به جسم و ذهن خود طراوت و آرامش ببخشید. با پکیج های ویژه ی مرکز آبگرم هتل یلکن ماندالینجی می توانید از مزیت برنامه های ماساژ و تراپی بهره مند شوید.

 

غذا خوری در هتل یلکن ماندالینجی بدروم

رستوران سَفرون غذا هایی بی نظیر را در محیطی صمیمانه و در وعده های صبحانه، نهار و شام به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. می توانید هنگام لذت بردن از موسیقی دلنواز، از سرویس میانوعده، آبمیوه، نوشیدنی های خنک و کوکتل های کافه ی ساحلی سانسِت بهره ببرید.

 

تعداد اتاق ها: 125

محبوب ترین امکانات هتل:

حمل و نقل فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / اینترنت بی سیم رایگان / رستوران / مرکز آبگرم و سلامتی / پارکینگ رایگان / ساحل خصوصی

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل