تور سنگاپور با گلفام سفر

تور سنگاپور را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای سنگاپور می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور سنگاپور را به شما مسافران عزیز می دهیم.


خدمات تور سنگاپور

خدمات تور سنگاپور شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در سنگاپور ، ویزای سنگاپور، بیمه مسافرتی ، هتل متنوع در سنگاپور با خدمات و سرویس های مختلف می باشد.هتل های تور سنگاپور

گلفام سفر با گارانتی هتل های متنوع در سنگاپور امکان انتخابی مناسب را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 3،4،5 ستاره با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد. به دلیل وسعت زیاد شهر سنگاپور یکی از مسائل مهم در تور سنگاپور انتخاب هتل در محل مناسب می باشد.


پرواز تور سنگاپور

تور سنگاپور با پرواز عمان ایر می باشد، که به یکی برترین ایرلاین ها است. در طول مسیر می توانید از اینترنت رایگان درون هواپیما استفاده نمایید. همچنین انواع نوشیدنی و غذا های گرم برای مسافران عزیز سرو می شود. همچنین پرواز با هواپیمایی ماهان، بهترین ایرلاین های ایران، برای شما مهمانان گرامی گلفام سفر ارائه می شود.


چرا تور سنگاپور

سنگاپور کشوری مملو از فرهنگ های گوناگون و معماری های فوق العاده می باشد. همزیستی قدیمی و جدید با عناصر طبیعی و فن آوری در این کشور شما را در مورد ادغام طبیعت و مناظر ساخته ی دست بشر به فکر می اندازد. هر زمانی برای بازدید و سفر مناسب خواهد بود. چیزی که بیشتر از همه در مورد سنگاپور می توان دوست داشت، تضاد های مداوم و مشخص می باشد از جمله : معابد دودی در سایه برج های آسمان خراش، آپارتمان های لوکس در پشت جنگل ها، مرکز خرید هایی به سبک قدیم. می توان کل جهان را از مغازه های هونگ کونگ در محله ی چینی ها گرفته تا خیابان های هندی بمبئی، در آن مشاهده کرد.


قیمت تور سنگاپور

قیمت تور سنگاپور بر اساس بهترین کیفیت و خدمات بسته شده است. کیفیت و قیمت تور سنگاپور اولین اولویت آژانس گلفام سفر می باشد.


تور سنگاپور نوروز 98

آژانس مسافرتی گلفام سفر امسال تور سنگاپور نوروز 98 را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. همواره تلاش شده است تا بهترین خدمات را در تور سنگاپور عید 98 ارائه دهیم. امسال هم همانند هر سال تور سنگاپور نوروز 98 را هرچه باشکوه تر برگزار خواهیم نمود. شما می توانید لیست قیمت تور سنگاپور 98 را در سایت پیگیری نمایید.


تاریخچه سنگاپور

نام سنگاپور از کلمات مالایی «سنگا» به معنی شیر و «پور» به معنای شهر تشکیل شده است، این در حالیست که هرگز شیری در این سرزمین دیده نشده است. دلیل این نام به قرن 14ام برمی گردد، که شاهزاده سومارتان با ورود به جزیره سنگاپور با حیوانی (احتمالا ببر مالزی) این نام را به این سرزمین داده است. کشور سنگاپور با ابعاد کوچک (718 کیلومتر مربع) از زمان استقلال در سال 1965، به یکی از پر رونق ترین کشور های جهان تبدیل شده و امروزه یکی از پرترددترین بندرهای دنیا است.


آب و هوای سنگاپور

سنگاپور دارای آب و هوای استوایی بوده و در آن فصل مشخصی وجود ندارد، در این کشور درجه حرارت و فشار یکنواخت ، رطوبت بالا، و بارش فراوان می باشد.


اقتصاد سنگاپور

سنگاپور یکی از موفق ترین اقتصادهای بازار را دارد. در اصل اقتصاد این کشور بر پایه بازرگانی دریایی شکل گرفته است. سنگاپور در کنار کره جنوبی، هنگ کنگ و تایوان یکی از چهار ببر آسیا به شمار می‌رود اما این کشور توانست سه رقیب خود را از لحاظ درآمد سرانه پشت سر بگذارد. رشد اقتصادی سنگاپور از سال ۱۹۶۵ تا ۱۹۹۵ به طور میانگین سالانه ۶ درصد بود و باعث شد تا شیوه زندگی سنگاپوری‌ها به شدت بهبود یابد. اقتصاد سنگاپور یکی از آزادترین، مبدع‌ترین، رقابتی‌ترین، پویاترین و تجارت‌پذیرترین اقتصادهای دنیا است.


سیستم حمل و نقل در سنگاپور

سیستم های (mrt) سنگاپور مطمئنا سریع ترین سیستم حمل و نقل برای گشت و گذار در سنگاپور می باشد. شبکه راه آهن گسترده بدان معنی است که بسیاری از جاذبه های کلیدی سنگاپور در فاصله پیاده روی از ایستگاه MRT هستند. سایر وسایل نقلیه شامل : تاکسی، اتوبوس و ماشین کرایه ای می باشد.


منطقه جغرافیایی سنگاپور

سنگاپور شامل 63 جزیره، از جمله جزیره اصلی، پولائو یوجونگ می باشد. دو اتصال که ساخته دست بشر می باشد، به جوهور ، مالزی وجود دارد: گذرگاه جوهور-سنگاپور در شمال و اتصال دوم تائوس در غرب. پروژه های در حال انجام احیای زمین مساحت سنگاپور را از 581.5 کیلومتر مربع در سال های 1960 به 719.1 کیلومتر مربع در سال 2015 افزایش داده است، افزایشی حدود 23٪. پیش بینی شده است که کشور تا سال 2030 ، 100 کیلومتر مربع دیگر نیز رشد خواهد کرد.
فرهنگ در سنگاپور

فرهنگ کشور سنگاپور ترکیبی از فرهنگ آسیایی و اروپایی می باشد. فرهنگ مالایی، آسیای جنوبی، آسیای شرقی و اوراسیایی بر آن تاثیر گذاشته اند. سنگاپور به کشور «تقابل شرق با غرب» مشهور است.


زبان مردم سنگاپور

در سنگاپور چهار زبان انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل به عنوان زبان‌های رسمی شناخته شده اند. انگلیسی زبان معمول، زبان کسب و کار ها، دولت و آموزش متوسطه در مدارس در کنار زبان مادری می باشد.


مذهب مردم سنگاپور

سنگاپور یک کشور چند مذهبی است. بوداییسم رایج ترین مذهب سنگاپور 33% از ساکنان پیرو این مذهب می باشد. مذهب رایج بعدی مسیحیت و بعد از آن، اسلام، تائویسم، و آیین هندو هستند. 17 درصد از جمعیت هیچ وابستگی مذهبی ندارد.


غذا و رستوران در سنگاپور

یکی از سرگرمی های ملی در سنگاپور، خوردن در هنگام خرید می باشد. تنوع مواد غذایی به عنوان دلیلی برای دیدار از این کشور می باشد. انواع مواد غذایی به نمایندگی اقوام مختلف می باشد و توسط دولت به عنوان نمادی از چند فرهنگی آن دیده می شود. «میوه ملی» سنگاپور دورین است. در فرهنگ عامه، گزینه های مواد غذایی به یک قومیت خاص مثل چینی، مالایی و هندی تعلق دارد. هرچند تنوع مواد غذایی با سبک های جدیدی از غذاهای مخلوط در حال افزایش است.


غذاهای محلی سنگاپور

لاکسا (Laksa): یک ترکیب مناسب از ادویه و شیر نارگیل و سوپ نودل که هر ذائقه ای را خوشنود خواهد کرد. خرچنگ تند (Mud Crab): با گوشت آبدار خرچنگ سرخ شده کاری. کله ماهی (Fish Head): غذای پر ادویه با خورشت کاری پخته شده همراه با سبزیجات و سر کامل یک ماهی. کیک هویج سرخ شده (Carrot Cake): یک ظرف خوش آب و رنگ از هویج های محلی سرخ شده با رنگ خفیفی از پرتقال. هوکین می (Hokkien Mee): ترکیب نودل سرخ شده با میگو غنی شده؛ برخی از لذیذترین غذاهای محلی سنگاپور می باشند که در تور سنگاپور گلفام سفر باید آن ها را امتحان کنید.


رستوران های برگزیده سنگاپور

رستوران فراتینی لا تراتوریا سنگاپور (Fratini La Trattoria): غذاهای ایتالیایی، گیاهخواری و گزینه های گیاهی. کولونی (Clooney): چای عصرانه عالی و بوفه ی ناهار ارائه غذاهای آسیایی، سنگاپوری، چینی، ژاپنی و هندی. ریواس (Riwas): سرویس عالی با غذاهای خوشمزه، فرانسوی، اروپایی و غذاهای بدون گلوتن. سامر پاویلیون (Summer Pavilion): غذاهای عالی کانتونی، چینی، آسیایی و بدون گلوتن. رستوران ام آر تی(MRT): غذاهای لذیذ جنوب هند، آسیایی، سالم و گزینه های گیاهی؛ در لیست رستوران های برگزیده سنگاپور قرار گرفته اند.


مراکز خرید سنگاپور

ویوو سیتی (VivoCity): بزرگترین مرکز خرید سنگاپور. نی آن سینی (Ngee Ann City): به طور معمول به عنوان تاکاشیمایا شناخته می شود. پاراگون (Paragon): برنده چندین جایزه. مصطفی مرکز (Mustafa Centre): مرکز مصطفی ارائه دهنده تجربه ای متفاوت از خرید را برایتان فراهم می کند. ماندارین گالری (Mandarin Gallery): که قبلا به عنوان بازار مریتوس ماندارین شناخته می شد از دیگر مراکز خرید می توان به: بوگیس جانکشن، سانتک سیتی مال، فار ایست پلازا، رافلس سیتی، سیتی اسکوئر مال، مارینا اسکوئر، پارک وی پارید و ... اشاره کرد.


اماکن گردشگری سنگاپور

مارینا بی سند (Marina Bay Sands): مجتمع اقامتی مجلل خلیج شنی مارینا شامل یک هتل، برندهای گران و لوکس، یک مرکز خرید با کانال های جاری در آن، موزه هنرهای علمی و پارک آسمانی مارینا بی سند. چرخ و فلک سنگاپور (Singapore Flyer): اگر عرشه ی مشاهده در خلیج شنی مارینا برایتان کافی نبود، نوشیدن چای را درحالی که بر چرخ و فلک سنگاپور نشسته اید و کل شهر را نظاره میکنید، امتحان کنید. پکیج های متعددی وجود دارد برای لذت شما از چشم اندازی که نه تنها شامل افق سنگاپور می شود، بلکه جزایر ادویه اندونزی و تنگه جوهور مالزی را نیز در بر دارد. باغ های اطراف خلیج (Gardens by the Bay): اگر فقط یک نگاه کوتاه به این فضای سبز زیبا و طراحی شده بیاندازید دیگر قادر به دور ماندن از آن نخواهید بود. فوق العاده برای لذت بردن از زندگی گیاهی پر جنب و جوش و یک لحظه فرار از شلوغی شهرستان. باغ های بوتانیک (Botanical garden): نباید با باغ های خلیج اشتباه گرفته شود، باغ بوتانیک نیز ارزش بازدید را دارد. سنگاپور اولین نامزدی میراث جهانی یونسکو خود را برای این باغ های گیاهی دریافت کرده است. در واقع، شما می توانید درختان باستانی باغ را با راه رفتن مشاهده کنید، که به عنوان بخشی از تلاش برای حفاظت از گونه های درختان بالغ شهر می باشند. باغ وحش سنگاپور: با معرفی خود به عنوان بهترین باغ وحش در جنگل های گرمسیری جهان باغ وحش سنگاپور محل بسیار چشمگیری می باشد. امکانات این مکان بسیار تمیز و مهمان نواز هستند و به نظر می رسد که حیوانات به خوبی تربیت شده اند، با مقدار زیادی از پوشش گیاهی سرسبز و فضای زیستی مناسب. چانگی چپل و موزه ،شهر چینی ها، خیابان کوچک هندی و عربی، هتل رفلس، پارک فورت کنینگ، جزیره سنتوسا، جاده اورچارد، اسکله کلارک، موزه تمدن آسیایی و... از دیگر جاذبه های توریستی این کشور می باشد. چرخ و فلک سنگاپور: اگر عرشه ی مشاهده در خلیج شنی مارینا برایتان کافی نبود، نوشیدن چای را درحالی که بر چرخ و فلک سنگاپور نشسته اید و کل شهر را نظاره میکنید، امتحان کنید. پکیج های متعددی وجود دارد برای لذت شما از چشم اندازی که نه تنها شامل افق سنگاپور می شود، بلکه جزایر ادویه اندونزی و تنگه جوهور مالزی را نیز در بر دارد. باغ های اطراف خلیج: اگر فقط یک نگاه کوتاه به این فضای سبز زیبا و طراحی شده بیاندازید دیگر قادر به دور ماندن از آن نخواهید بود. فوق العاده برای لذت بردن از زندگی گیاهی پر جنب و جوش و یک لحظه فرار از شلوغی شهرستان. باغ های بوتانیک: نباید با باغهای خلیج اشتباه گرفته شود، باغ بوتانیک نیز ارزش بازدید را دارد. سنگاپور اولین نامزدی میراث جهانی یونسکو خود را برای این باغ های گیاهی دریافت کرده است. در واقع، شما می توانید درختان باستانی باغ را با راه رفتن مشاهده کنید، که به عنوان بخشی از تلاش برای حفاظت از گونه های درختان بالغ شهر می باشند. باغ وحش سنگاپور: با معرفی خود به عنوان بهترین باغ وحش در جنگل های گرمسیری جهان باغ وحش سنگاپور محل بسیار چشمگیری می باشد. امکانات این مکان بسیار تمیز و مهمان نواز هستند و به نظر می رسد که حیوانات به خوبی تربیت شده اند، با مقدار زیادی از پوشش گیاهی سرسبز و فضای زیستی مناسب. چانگی چپل و موزه ،شهر چینی ها، خیابان کوچک هندی و عربی، هتل رفلس، پارک فورت کنینگ، جزیره سنتوسا، جاده اورچارد، اسکله کلارک، موزه تمدن آسیایی و... از دیگر جاذبه های توریستی این کشور می باشد.


سوغات سنگاپور

عطر اورکید (Orchid Perfumes)، کایا یا مربای نارگیل (Kaya)، پنیر باک کوا (Bak Kwa)، پیراهن های سنتی سنگاپور و مجسمه مرلیون (Merlion Statue) برخی از بهترین سوغات سنگاپور می باشند.