تور پنانگ با گلفام سفر

تور پنانگ را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای پنانگ می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور پنانگ را به شما مسافران عزیز می دهیم.


خدمات تور پنانگ

خدمات تور پنانگ شامل پرواز رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان پنانگ ، بیمه مسافرتی، هتل متنوع در پنانگ با خدمات و سرویس های مختلف می باشد.هتل های تور پنانگ

گلفام سفر با گارانتی هتل های متنوع در پنانگ امکان انتخابی مناسب را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 3،4،5 ستاره با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد. به دلیل وسعت زیاد شهر پنانگ یکی از مسائل مهم در تور پنانگ انتخاب هتل در محل مناسب می باشد.


پرواز تور پنانگ

تور پنانگ با پرواز عمان ایر می باشد، که به یکی برترین ایرلاین ها است. در طول مسیر می توانید از اینترنت رایگان درون هواپیما استفاده نمایید. همچنین انواع نوشیدنی و غذا های گرم برای مسافران عزیز سرو می شود . همچنین پرواز با هواپیمایی ماهان، بهترین ایرلاین های ایران، برای شما مهمانان گرامی گلفام سفر ارائه می شود.


چرا تور پنانگ

غذاهای لذیذ، تاریخچه غنی، فستیوال ادبیات جورج تاون، تقاطع کوه و اقیانوس، جذابیت شهر قدیمی، معماری منحصر به فرد و هنرهای خیابانی منحصر به فرد برخی از دلایل سفر به این شهر زیبا می باشند.


قیمت تور پنانگ

قیمت تور پنانگ بر اساس بهترین کیفیت و خدمات بسته شده است. کیفیت و قیمت تور پنانگ اولین اولویت آژانس گلفام سفر می باشد.


تور پنانگ نوروز 98

آژانس مسافرتی گلفام سفر امسال تور پنانگ نوروز 98 را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. همواره تلاش شده است تا بهترین خدمات را در تور پنانگ عید 98 ارائه دهیم. امسال هم همانند هر سال تور پنانگ نوروز 98 را هرچه باشکوه تر برگزار خواهیم نمود. شما می توانید لیست قیمت تور پنانگ 98 را در سایت پیگیری نمایید.


درباره پنانگ

پنانگ یکی از محبوب ترین جزایر در شمال غربی کشور مالزی برای گردشگران بوده و لقب «مروارید شرق آسیا» را از آن خود کرده است.


آب و هوای پنانگ

جزیره پنانگ دارای آب و هوای گرم استوایی می باشد. درجه حرارات این جزیره اغلب از مالزی بالاتر است. جزیره پنانگ در بیشتر روزهای سال آفتابی بوده و در دوره ی بادهای موسمی باران شدید می بارد.


سیستم حمل و نقل در پنانگ

سیستم حمل و نل جزیره پنانگ از ترالی باس (Trolleybuses)، مترو، اتوبوس، راه آهن تپه پنانگ و تاکسی تشکیل می شود.

زبان مردم پنانگ

زبان رسمی کشور مالزی، مالزیایی یا همان مالایی بوده و اکثر مردم مالزی به این زبان صحبت می کنند. زبان انگلیسی نیز به صورت عمومی در این کشور استفاده می شود. زبان های چینی، ماندارین و تمیل نیز در مالزی به کار گرفته می شوند.


مذهب مردم پنانگ

مالزی کشوری چند فرهنگی و چند ملیتی می باشد، در حالی که مذهب رسمی کشور مالزی اسلام است. با توجه به آمار مربوط به سال 2010 حدود 61% دارای مذهب اسلام، 19% بودائیسم، 9% مسیحی، 6 درصد هندوئیسم و ماقبی دارای مذاهب دیگر می باشند.


غذاهای محلی پنانگ

چلو برگ موز (Banana Leaf Rice)، ناسی داگانگ یا کاری ماهی (Nasi Dagang - Fish Curry)، هوکین می یا همان رشته زرد سرخ شده (Hokkien Char Mee - Fried Noodles)، ناسی کاندار (Nasi Kandar)، ناسی لماک (Nasi Lemak)، روتی کانای (Roti Canai)، سانگ هار می (Sang Har Mee)، روژاک (Rojak)، ساتای (Satay) و مورتاباک (Murtabak) از معروف ترین غذاهای محلی پنانگ بوده که ارزش امتحان کردن دارند.


مراکز خرید پنانگ

بازار خیابانی لیتل پنانگ (Little Penang Street Market)، مرکز خرید فرست اونیو (1st Avenue Mall)، بازارچه لورونگ کولیت (Lorong Kulit Flea Market)، مرکز خرید کومتار (Komtar)، مرکز خرید پرانگین (Prangin Mall) و میدان تایمز پنانگ (Penang Times Square) برخی از بهترین مراکز برای خرید در پنانگ می باشند.


اماکن گردشگری پنانگ

پنانگ هیل (Penang Hill)، معبد لک سی (Kek Lok Si Temple) و موزه جنگ پنانگ (Penang War Museum) برخی از جاذبه های گردشگری پنانگ می باشند.


سوغات پنانگ

پارچه باتیک (Batik)، صنایع دستی سونگ کت (Songket)، محصولات پیوتر (Pewter)، دودّل (Dodol)، دستسازه های بامبو (Bamboo Handicrafts)، گیره سر کوکوک سنگول (Cucuk Sanggul) و کایت های وائو (Wau Kite) برخی از بهترین سوغات مالزی می باشند.