هتل کاپتورن دبی

 
  • هتل کاپتورن دبی
 
   14:00 - 00:00
 
 
 

هتل کاپتورن دبی  Copthorne Hotel Dubai، در چند قدمی مرکز خرید دیرا و ایستگاه مترو واقع شده می باشد. فرودگاه بین المللی تا این هتل 10دقیقه فاصله دارد. این هتل در قلب مرکز تجاری دبی واقع شده است.

از امکاناتی که این هتل ارائه می دهد می توان به مبلمان مدرن، تلویزون های LCD ، بالکن های خصوصی در بیشتر اتاق ها، وان حمام، آشپز خانه و سالن نهار خوری اشاره نمود.

هتل کاپتورن دارای دو رستوران و پنج اتاق جلسه می باشد. رستوران کریستال غذا های بین المللی و صبحانه سلف سرویس را ارائه می دهد. وری پری یک رستوران خانوادگی است که غذا های محلی پرتغالی را برای میهمانان سرو می کند. رستوران گابزو پول تراس ارائه دهنده غذا ها و نوشیدنی های متنوع می باشد.

از امکاناتی که این هتل ارائه می دهد می توان به مرکز تناسب اندام مجهز، سونای خشک و بخار، استخر روباز و حمام، سالن زیبایی خانوم ها و مرکز ابگرم اشاره نمود.

پذیرش 24ساعته، تبدیل ارز و پارکینگ، جز دیگر خدماتی است که این هتل برای میهمانان خود فراهم کرده است.

رستوران های هتل کاپتورن دبی 

کافه چویس Choices Cafe

این رستوران منو گسترده ای از غذا هایی مانند ساندویچ، سالاد، کیک، شیرینی و نوشیدنی ها را برای میهمانان ارائه می کند.

رستوران کریستال Crystal Restaurant

رستوران کریستال به عنوان بهشت رستوران ها شناخته می شود. این رستوران با منو گسترده و چشم انداز زیبا به یکی از محبوب ترین رستوران های شهر تبدیل شده است.

رستوران کازبو تراس Gazebo Terrace

رستوران کازبو تراس با چشم انداز زیبایی از شهر دبی و سرو غذا های سنتی عربی پذیرای میهمانان خواهد بود. از غذا هایی که در این رستوران سرو می شود می توان به غذا های کبابی، نوشیدنی های متنوع، سالاد ها و کوکی ها اشاره نمود.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان    اتاق های خانوادگی   استخر روباز    پاکینگ رایگان      مرکز تناسب اندام     مرکز سلامتی و آبگرم 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات