هتل سیتی استار دبی - دیره

 
  • هتل سیتی استار دبی
 
    14:00
 
 
 

هتل سیتی استار دبی City Star Hotel، در چند قدمی ایستگاه مترو صلاح الدین، مرکز خرید اصلی و منطقه تجاری دبی واقع شده می باشد. این هتل اتاق و سوئیت های راحت و همچنین سرگرمی های متنوعی را برای میهمانان ارائه می دهد.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی دبی 10 دقیقه می باشد. موقعیت قرار گیری این هتل به گونه ای است که میهمانان به راحتی می توانند به مناطق گردشگری و مناطق مهم دبی دسترسی داشته باشند. پذیرش این هتل به صورت  24 ساعته در حال خدمت به میهمانان خواهد بود.

اتاقهای هتل به زیبایی طراحی شده و با میلمان راحت چیده شده اند. از امکانات این اتاق های می توان به حمام خصوصی و سیستم قفل هوشمند در ها اشاره کرد.

میهمانان با توجه به قیمت اتاق ها می توانند از صبحانه های سلف سرویس هتل لذت ببرند. کافه ها و رستوران های بین المللی نیز هم در هتل و هم در نزدیکی هتل وجود دارند و آماده به سرویس دهی برای میهمانان می باشند.

رستوران های هتل سیتی استار

کافه سیتی CITY CAFÉ

این کافی شاپ 24 ساعته با دسترسی به اینترنت بی سیم پرسر عت و با اسنک ها، شیرینی های خانگی و نوشیدنی های مختلف پذیرای میهمانان می باشند.

رستوران سیتی  RESTAURANT CITY

میهمانان در این رستوران هر سه وعده غذایی را می توانند سفارش دهند. رستوران سیتی غذا های بین المللی و محلی خوش طعمی را سرو می کند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان    اتاق های خانوادگی    پارکینگ    اتاق غیر سیگاری ها    تسهیلات برای یمیهمانان معلول     کافه   روم سرویس  

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل