هتل سنت رجیس بالی

 
  • هتل سنت رجیس بالی
 
    15:00
 
 
 

هتل سنت رجیس بالی، The St. Regis Bali Resort، اقامتگاه 5 ستاره ای است که با پا ی پیاده تنها 2 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل که دقیقا بر ساحل زیبا ی نوسا دوآ قرار دارد، مجموعه ی لوکسی مجهز به یک مرکز آبگرم کامل و استخر تالاب مانندِ روباز است. حمل و نقل فرودگاهی به صورت دو طرفه رایگان می باشد. اینترنت بیسیم رایگان در سراسر اقامتگاه و داخل اتاق ها قابل دسترسی است.

برای رفتن از هتل سنت رجیس تا مجتمع "بالی کالکشن" در منطقه ی خرید نوسا دوآ، یک سواری 5 دقیقه ای لازم است. فاصله ی هتل تا فرودگاه نگوراه رای تنها یک سواری 20 دقیقه ای و تا ساحل پر جنب و جوش کوتا یک سواری 35 دقیقه ای می باشد.

ویلا ها و سوئیت های هتل سنت رجیس با پارچه های ظریف تزئین شده اند و چشم انداز زیبایی از دریا دارند. این بخش ها مجهز به داک آیپاد، تلویزیون با صفحه نمایش تخت و پخش کننده ی دی وی دی بوده و هر کدام دارای بالکن یا تراسی مشرف به باغ، استخر یا اقیانوس می باشند. برخی ویلا ها و سوئیت ها مجهز به یک جکوزی اختصاصی یا استخر شیرجه هستند. همچنین سرویس پیشخدمت شخصی به صورت 24 ساعته در دسترس است.

مهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام ورزش کرده یا جهت رفع خستگی به سونا بروند. رستوران بونِکا غذا ی اروپایی و رستوران کایوپوتی غذا ی دریایی سرو می کنند. اغذیه فروشی گورماند دِلی شیرینی، و کافه های ویستا و کینگ کول نوشیدنی ارائه می دهند.

تعداد اتاق ها: 123

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بیسیم رایگان    حمل و نقل فرودگاهی ( رایگان )    مرکز آبگرم و سلامتی    مرکز تناسب اندام    ممنوع بودن سیگار در اتاق ها    پارکینگ رایگان

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل