هتل تایتانیک مردان پالاس آنتالیا - لارا

 
  • هتل تایتانیک مردان پالاس آنتالیا
 
 
 
 

هتل تایتانیک مردان پالاس (Titanic Mardan Palace)، کاخی مجلل واقع در منطقه لارا دارای یکی از بزرگترین استخرهای روباز در اروپا، استخر سرپوشیده و 9 رستوران A la Cart با غذاهای آسیایی، هندی، یونانی، ایتالیایی، غذای دریایی و استیک که 5 رستوران با خدمات رایگان 24 ساعته می باشند. این هتل دارای ساحل خصوصی و اتاق های لوکس است. طی 2 سال گذشته هتل تایتانیک مردان پالاس درحال بازسازی بوده و مبلغ 20 میلیون لیر هزینه ی این تعمیرات بود. اکثر مسافران این هتل از کشور ایران و روسیه هستند.

اتاق های هتل بالکن رو به کوه های توروس، دریای مدیترانه یا استخر داشته و سیستم تهویه هوا و نورپردازی با کنترل می باشند.

در مرکز استخر روباز آکواریوم و فواره هایی قرار دارند. همچنین مهمان ها می توانند به غواصی و شنا در کنار ماهی ها در فضای کنترل شده بپردازند. کلوب گلف تایتانیک تنها زمین گلف 27 سوراخه در آنتالیا می باشد.

رستوران های هتل غذاهای روسی، فرانسوی، تایلندی، ژاپنی و مدیترانه ای سرو می کنند. کافه ی پشت بام منظره ای گسترده رو به دریا ارائه می دهد. این هتل همچنین رستوران در فضای باز دارد. کلوب هتل از ساعت 12 شب تا 3 صبح برنامه رایگان با دی جی برگزار می کند.

مرکز آبگرم لوکس هتل ماساژ درمانی، باشگاه مدرن و اتاق مدیترانه ای ارائه می دهد. این هتل از 9 صبح تا 11 شب خدمات رایگان برای کودکان ارائه می دهد که شامل مینی کلوب، رستوران کودک، اتاق بازی، آکواپارک و اتاق پلی استیشن می باشند.

مرکز شهر آنتالیا در فاصله 15 کیلومتری هتل قرار دارد. ترانسفر رایگان از هتل به بازار و فرودگاه موجود می باشد. برنامه های تفریحی و کنسرت نیز در هتل برگزار می شوند.

در بدو ورود شما در اتاق یک مسئول به همراه شما آمده و توسط whatsapp با شما در ارتباط قرار می گیرد. شما می توانید در خصوص برنامه های هتل و یا درخواستان با وی در ارتباط باشید. دسترسی به اینترنت در سرتاسر هتل به صورت رایگان می باشد.