هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند ابوظبی

 
  • هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند ابوظبی
 
 
 
 

هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند ابوظبی  Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort، در ساحل جزیره سر بانی یاس ( Sir Bani Yas) واقع شده است. این هتل آرام دارای چشم اندازی زیبا از دریا و جنگل مانگرو می باشد. از امکانات تفریحی این هتل می توان به ساحل خصوصی، مرکز تناسب اندام و اینترنت بی سیم رایگان در تمام نقاط هتل اشاره کرد. مرکز آبگرم نیز با هزینه اضافی برای میهمانان فراهم شده است.

ویلا های این هتل با رنگ بندی روشن تزیین شده و دارای امکاناتی از قبیل سیستم تهویه هوا، مبلمان چوبی، اتاق نسیمن با تلویزیون  LCD، تراس با چشم انداز زیبا و جنگل مانگرو، استخر های خصوصی و حمام های با وان یا دوش می باشند.

رستوران اولیو غذا های ایتالیایی خوش طعمی را سرو می نماید. رستوران های متعدد دیگری نیز در نزدیکی هتل وجود دارد. میهمانان می توانند با هزینه اضافی از امکانات تفریحی از قبیل اسب سواری، پیاده روی و غواصی سطحی استفاده نمایند.

هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند 250 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ابوظبی فاصله دارد.

میهمانان می توانند از سرویس دهی عالی و با کیفیت هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند لذت ببرند.

مرکز ابگرم آنانتارا هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند

میهمانان می توانند با مراجعه به این مرکز آبگرم به آرامش برسند. خدماتی که برای مسافران ارائه می دهد برابر است با ماساژ های متنوع، روش های درمانی سنتی و متنوع که روح، ذهن و جسم میهمانان را به آرامش می کشاند.

اتاق جلسه هتل هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند

در اتاق جلسه مجهز هتل آنانتارا سر بنی یاس آیلند میهمانان می توانند تجربه جلسه ها و کنفرانس های حرفه ای را داشته باشند. در این اتاق جلسه تمام تجهیزات لازم برای برگزاری جلسات حرفه ای برای میهمانان فراهم شده می باشد. همچنین میان وعده هایی در طول جلسات برای میهمانان سرو می شود.

امکانات محبوب هتل

ساحل   سرویس رفت و آمد فرودگاهی   چشم انداز ساحل   ساحل خصوصی