هتل فلامینگو بای لیک کوالالامپور - آمپنگ

 
  • هتل فلامینگو بای لیک کوالالامپور
 
    15:00
 
 
 

اقامت هتل فلامینگو بای لیک کوالالامپور Flamingo By The Lake, Kuala Lumpur در محلی آرام در دل طبیعت که در فاصلهٔ ۵ کیلومتری مرکز شهر است از مشخصات هتل این هتل می باشد. گر چه این هتل تا مرکز شهر فاصله دارد، اما اطراف آن بزرگراه‌ اصلی‌ که مرکز شهر می‌رسد، قرار دارد. این ویژگی‌ باعث شده است که مهمان ها بتوانند علاوه بر تمدد اعصاب و داشتن آرامش بتوانند از مرکز پر هیاهوی شهر بازدید کنند. در روبروی این هتل مرکز خرید امپنگ پوینت قرار دارد که دارای آژان با قیمت مناسب می باشد. در واقع شما با ۵ دقیقه پیاده روی می توانید به بانک، رستوران های مختلف (رستوران ایرانی‌)، سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای دسترسی‌ پیدا کنید.

این هتل دارای ۲۳۰ اتاق و سوئیت های ویلایی که دارای فضایی دنج با دکوراسیون مدرن می باشد. امکانات اتاق ها شامل: بالکن، تهویه مطبوع، چای و قهوه ساز، سشوار و صندوق امانات می باشد. در پشت هتل دریاچه مصنوعی بسیار زیبا ساخته شده است که استخر هتل در کنار دریاچه واقع شده است. هتل فلامینگو با داشتن دریاچه بی نظیر انتخابی هوشمندانه بشمار می رود.

امکانات هتل فلامینگو کوالالامپور

پارک ماشین، دربان، آسانسور، خدمات لباس های شسته شده، امکانات ملاقات، رستوران، خدمات اتاق، صندوق امانات، مغازه ها، تور، ماساژ، استخر در فضای باز، اینترنت بی سیم رایگان در ا مناطق عمومی، باغ، زمین تنیس
فاصله هتل تا: مرکز همایش کوالالامپور ۴٫۱ کیلومتر، برج پتروناس ۴٫۳ کیلو متر، مرکز خرید پاویلیون ۴٫۳ کیلو متر، آکواریوم کی ال سی سی ۴٫۴ کیلومتر.

 

 

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل