بلیط جام جهانی روسیه 2018

پکیج کامل تور روسیه جام جهانی 2018

 اگر قصد سفر با تور لوکس روسیه را دارید و برای مشاهده بازی های جام جهانی روسیه به این کشور می روید می توانید پکیج کامل تور روسیه خود را از آژانس مسافرتی گلفام سفر تهیه کنید که شامل، بلیط بازی، فن آی دی، پرواز رفت برگشت، ترانسفر بین شهری، بیمه مسافرتی و گشت های شهری می باشد
دسته بندی بلیط ها 
4 دسته بندی برای قیمت بلیط ها در جام جهانی 2018 روسیه وجود دارد. 
بلیط های انفرادی و بلیط اختصاصی در دسته های 1 تا 4 ارائه می شوند؛ بلیط های طرفدار و بلیط طرفدار های شرطی در دسته های 1 تا 3 ارائه می‌شوند.
  • دسته بندی 1 در منطقه های خوب و اصلی  استادیوم واقع شده و دارای بالاترین نرخ قیمت می باشد.
  • دسته بندی 2 و 3 این رده ها در خارج از رده 1 قرار دارند.
  • دسته بندی 4 این دسته بندی مقرون به صرفه ترین نرخ ها را داشته و منحصرا برای ساکنان روسیه محفوظ است.
فیفا دسته بندی هر صندلی در ورزشگاه را بر اساس مسابقات تعیین می‌کند که به این معنی است:
  1.  دسته بندی بلیط ها ممکن است بر اساس مسابقات متفاوت باشد
  2.  دسته بندی های بلیط ممکن است شامل صندلی در ردیف های بالایی و یا پایینی باشند.
  3.  طبقه بندی بلیط با شرایط در روز مسابقه تحت تاثیر قرار می گیرد، مانند شرایط آب و هوایی.
  4.  دسته بندی بلیط ها ممکن است بر اساس مسابقات متفاوت باشد، این تمایز برای اطمینان از حداکثر بلیط هایی که می‌توان در دسترس طرفداران قرار داد لازم است.
 
لطفا توجه داشته باشید که رنگ در هر یک، از نقشه های ورزشگاه مناطق ناحیه‌ای را نشان می دهد که در آن صندلی های یک دسته خاص واقع شده اند. 
به منظور ایجاد حداکثر بلیط برای طرفداران و اطمینان از نوع سرویس دهی رسانه های جهانی، فیفا ممکن است مناطقی را که صندلی های یک رده خاص بلیط قرار دارند دوباره طراحی کند. و در نهایت فیفا نگه داری صندلی های خاص را طبق اساس مسابقه به مسابقه حفظ می کند. 
در هیچ موردی، صندلی شما در ناحیه ای که در نقشه ورزشگاه برای رده بندی بلیط ارزان قیمت نشان داده شده است قرار ندارد.
 
طرفدارانی که از صندلی چرخ دار استفاده می کنند
دسترسی آسان با فراغ خاطر برای افراد ناتوان، افراد با نقص در اندام حرکتی و یا سایر معلولیت های دیگر که به دلیل تحرک محدود، فضای اضافی پایینی نیاز دارند.
بلیط های ویژه با قیمت دسته بندی  3 برای مشتریان بین المللی و با دسته بندی 4 قیمت برای ساکنان روسیه در دسترس خواهد بود.
در طی مرحله فروش دقیقه آخر، از تاریخی که تا روز نهایی مسابقه مشخص می‌شود، بلیط‌های باقیمانده نیز در مراکز فروش بلیط فيفا به فروش خواهند رسید. 
لطفا توجه داشته باشید مشتریانی که برای بلیط های ویژه درخواست می کنند، مدارک مربوط به واجد شرایط بودن را به عنوان بخشی از فرآیند درخواست بلیط را باید ارائه دهند. در صورتی که قبلا ارائه نشده و آنلاین تایید نشده باشد، مدارک مربوط به واجد شرایط بودن باید پس از جمع آوری بلیط (در صورت لزوم) و یا هنگام خرید بلیط بیش از مقررات و همچنین در صورت درخواست در ورودی به ورزشگاه ارائه شود.
برای دسترسی آسان کاربر صندلی چرخدار به ورزشگاه ارائه یک مدرک که معمولا و به طور گسترده در کشور اقامت درخواست کننده مورد قبول است مورد نیاز می‌باشد. 
مدارک قابل قبول واجد شرایط بودن شامل گواهی درجه معلولیت و یک گواهی پزشکی می شود، لطفا توجه داشته باشید که مجوز برای پارکینگ به عنوان مدرک معتبر پذیرفته نخواهد شد.
برای افراد مبتلا به چاقی، ارائه یک یادداشت و گواهی از دکتر متعهد با بیان اینکه فرد مورد نیاز به BMI مبتلا است الزامی است. حداقل کمترین شاخص توده بدنی به منظور درخواست و در نتیجه واجد شرایط بودن برای یک بلیط برای افراد چاق 35 کیلوگرم در متر مربع است.
به استثنای بلیط های افراد چاق، درخواست کنندگان موفق برای بلیط های ویژه در انواع کاربر صندلی چرخدار استاندارد، برای دسترسی آسان به ورزشگاه یک بلیط اضافی تحت عنوان همراه برای کمک و همراهی این افراد ارائه می شود. همدم باید بتواند تمام خدمات لازم را برای مشتری ویژه بلیط دسترسی فراهم کند. صندلی همراه در نزدیکترین نقطه به مکان ویژ خواهد بود اما برای اعلام مکان دقیق آن نمی‌توان آمار دقیقی ارائه داد. فیفا می‌تواند اطمینان دهد که صندلی همراه به محل ویژه بلیط دسترسی آسان داشته و در مکانی نزدیک باشد. افرادی که مبتلا به بیماری چاقی هستند از امتیاز، اوردن همراه بهره مند نخواهند بود. 
افراد معلول و افرادی که دارای تحرک محدود هستند مجاز به ورود به ورزشگاه با صندلی چرخدار دستی یا الکتریکی و یا اسکوتر برقی می باشند. به دلایل امنیتی، صندلی چرخدار دستی یا الکتریکی و اسکوتر های تحرک نیاز به انجام برخی از شرایط اساسی دارند این وسیله ها  می‌توانند 3 ،4 چرخ با  ابعاد حداکثر 700 میلیمتر و 1300 میلیمتر طول، شعاع حداکثر چرخش 900 میلیمتر، حداکثر عرض چرخش 1500 میلیمتر و حداکثر سرعت آنها باید 6 کیلومتر بر ساعت داشته باشند.
 
 

اطلاعات تکمیلی

 
© 2018 , All Right Reserved