9 ماجراجویی در اندونزی

جزایر اندونزی مملو از فرصت های ماجراجویی و آشنایی با فرهنگ منحصر به فرد است با ما همراه باشید تا با 9ماجراجویی در اندونزی آشنا شوید. در تور بالی ، با طبیعت بکر، بناهای تاریخی و برخی از زیباترین سواحل دنیا رو به رو شوید.

  1. در بالی به ماجراجویی بپردازید

در بالی پیاده روی، دوچرخه سواری و قایق سواری کنید و مناظر هیجان انگیزِ جزیره ی دیدنی را تجربه کنید.

فعالیت های ماجراجویانه داشته باشید و از بهترین جاذبه های بالی و لومبوک دیدن فرمایید. در آب های سفیدِ اطراف اوبود (Ubud) قایقرانی کنید، در میان شالیزار برنج قدم بزنید، همراه مردم محلی در دهکده گردش کنید و سراشیبیِ کوه اگونک (Mount Agung) را به سوی ساحل بپیمایید. از مسیر قدیمی به معبد لمپویانگ (Lempuyang Temple) و از میان جنگل مملو از میمون به کوه رینجانی (Mount Rinjani) بروید. در زیر آب های جزایر دور افتاده ی گیلی (Gili Islands) به دنبال لاک پشت های دریایی بگردید.

در سواحل بکر استراحت کنید و با فرهنگ بالیایی آشنا شوید.

جاذبه های دیدنی اندونزی

 

  1. در سرزمین جذاب توراجای سولاوسی گردش کنید

با فرهنگ منحصر به فرد، معماری و فستیوال های سولاوسی (Sulawesi) در سرزمین توراجا (Toraja Land) آشنا شوید.

از پایتخت (ماکاسار Makassar)، مسیر خود را آغاز کنید و از معماری منحصر به فرد تانا توراجا (Tanah Toraja) دیدن فرمایید. شاهد فستیوال های سرزنده و سنت های خاص مانند «گورهای معلق» باشید.

در نهایت از پارک های ملی جزیره، دارای گیاهان و جانوران متنوع و خیره کننده ، دیدن فرمایید.

اماکن گردشگری اندونزی

 

  1. با اورانگوتان های سوماترا ملاقات کنید

در جنگل سوماترا (Sumatra) به دنبال دیدن اورانگوتان (Orangutans) کمیاب با چهره ی کشیده و رنگ پریده باشید.

در میان جنگل بارانی و رودهای پارک ملی گونونگ لیزر (Gunung Leuser National Park) سفر کنید. به دنبال دیدن حیواناتی از قبیل فیل ها، اورانگوتان و ببر سوماترا باشید. اورانگوتان سوماترایی اجتماعی تر از همنوعان بورنه ای خود می باشد. یک درخت انجیر مملو از میوه کافیست، تا گروه بزرگی از آن ها را جذب کند.

در نهایت به جاوه غربی بروید و پایان سفر خود را در یوگیاکارتا ماهیگیری کنید. سپس به بوروبودور ، بزرگترین یادگار بودایی دنیا بروید.

جاذبه های دیدنی اندونزی

 

  1. گنجینه های اندونزی را کشف کنید

در سفر میان مجمع الجزایر اندونزی از جاوه، کالیمانتان، جزیره ی کومودو و بالی دیدن فرمایید.

اندونزی تلفیق خارق العاده ای از بناهای باستانی، حیات وحش منحصر به فرد، جزایر خالی از سکنه، آتش فشان ها و فرهنگ های متنوع می باشد. در جاوه از مقبره ی بوروبودور بودایی و معابد هندی پربانان دیدن فرمایید. طلوع شگفت انگیز خورشید را از کوه برومو ببینید. در کالیمانتان به پارک ملی تن چونگ پوتینگ بروید و اورانگوتان تماشا کنید. سپس به پارک ملی جزیره ی کومودو بروید و اژدهای کومودوی معروف را ببینید. پس از آن به بالی بروید، در هتل استراحت کنید و از سواحل خارق العاده ی جنوب بالی لذت ببرید.

اماکن گردشگری

 

  1. در بالی و جاوه دوچرخه سواری کنید

هنرمند هلندی، دبلیو او جی نیو وان کمپ (W.O.J. Nieuwenkamp)، برای اولین بار بالی را در سال 1904 گشت زد. در معبد پورا مداوا کارانگ تصویر یادبود وی، در سنگ هک شده است. دنباله روی مسیر او باشید، از معابد باستانی، سواحل دور افتاده و دهکده های سنتی (که از زمان سفر وی تغییر زیادی نداشته است) دیدن فرمایید.

همچنین با معدنچیان سولفور در کوه آتشفشان ایون آشنا شوید، در رودخانه آیونگ قایق سواری کنید و در ساحل جزیره منجانگان غواصی کنید.

ماجراجویی در اندونزی

 

  1. جاذبه های دست نخورده ی راجا امپات را کشف کنید

در خط ساحلی دست نخورده و سواحل قدیمی قایقرانی و غواصی کنید. مردم محلی افرادی صمیمی و مهمان نواز می باشند. در لاکانگ به کلاس های آشپزی و تور دوچرخه سواری (بامتیمورونگ تا بلوسارونگ) بروید.

جاذبه های اندونزی

 

  1. اینجا اژدها دارد

با یکی از ترسناک ترین ساکنان اندونزی آشنا شوید. پارک ملی جزیره ی کومودو مکان مناسب برای دیدن اژدهای کومودو می باشد. تماشای دعوا کردن و غذا خوردن این هیولا جذاب می باشد، اما این جزیره جاذبه های بسیاری دارد. در سواحل ماسه های طلایی استراحت کنید، از باغ های زیبا و غار باتو (Batu Cermin) دیدن فرمایید و با قایق به جزیره ی زیبای رینکا (Rinca) بروید.

جاذبه های دیدنی اندونزی

 

  1. از تمامی کوه های آتشفشان بالا بروید

از 5 تا کوه آتشفشان بزرگ اندونزی واقع در جاوه، بالی و لومبوک بالا بروید.

اندونزی واقع در محل اتصال 4 صفحه تکتونیکی می باشد و تعداد کوه های آتشفشان آن از هر کشور دیگری بیشتر می باشد. از میان منظره ی «کوه های زنده» سفر کرده و تنوع باورنکردنی این کشور را -جزیره به جزیره- تجربه کنید.

با صعود به مراپی (Merapi)، 2930 متر، در جاوه شروع کنید، سپس از برومو (Bromo) و دهانه ایون (Kawah Ijen) دیدن فرمایید و معدنچیان سولفور را در حال کار ببینید. در راستای بالی حرکت کنید و از بزرگترین کوه آتشفشان آن، آگونک (Agung) 3142 متر، بالا بروید. در نهایت از کوه رینجانی (Rinjani)، 3726 متر، بالا رفته و  از منظره ی فوق العاده ی دریاچه ی دهانه سگارا آناک (Segara Anak) لذت ببرید.

ماجراجویی در اندونزی

 

  1. اصالت بورنو را کشف کنید

به قلب این جزیره سفر کنید، با اورانگوتان، میمون دماغ‌دراز (Proboscis Monkeys) و قبیله ی محلی دایا (Dayak) برخورد داشته باشید. از دهکده های لوکسادو (Loksado) دیدن فرمایید و سپس در رودخانه (با قایق بامبو) به سمت پایین رفته و از بازار های شناور بانجارماسین (Banjarmasin) بازدید فرمایید.

گردش در اندونزی

 

 
© 2018 , All Right Reserved