7 قطار لوکس یا 7 هتل سیار؟!

معرفی 7 هتل سیار 
شما هم از سفر با قطار های معمولی و فضای محدود خسته شده اید؟ رزرو آنلاین هتل و فضای هتل را ترجیح می دهید؟ در ادامه ی مطلب همراه گلفام سفر باشید تا با این 7 هتل سیار واقع در قطار آشنا شوید. 
 
  1. ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس، اروپا

مسیر: لندن به ونیز

مدت مسیر: 2 روز

ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس (Venice Simplon-Orient-Express) مجموعه ای از مشهور­ترین واگن­ ها در دنیاست. با این قطار از سفر شبانه ­لندن به ونیز لذت ببرید. این قطار با داشتن چوب براق، اثاثیه مجلل و آنتیک، تجلی­گر ظرافت و زیباییِ سفر در عصر طلایی می باشد. در این سفر نه تنها از میان اروپا عبور می کنید، بلکه به گذشته سفر خواهید کرد.

قیمت: £2,365 (یک نفر)

ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس

قطار ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس

بازدید از قطار سیمپلون اوریِنت اکسپرس

قطار لوکس ونیز سیمپلون اوریِنت اکسپرس

 

  1. قطار آبی، آفریقای جنوبی

مسیر: پرتوریا به کیپ تاون

مدت مسیر: 2 روز

این هتل 5 ستاره ی سیارِ آفریقای جنوبی (Blue Train)، مدت هاست که مورد علاقه ی پادشاهان، روسای جمهور و افراد مشهور قرار گرفته است. از نلسون ماندلا (Nelson Mandela) تا کایلی مینوگ (Kylie Minogue)، همه از سرویس دهی و مناظر بی نظیر این قطار در مسیر پرتوریا تا کیپ تاون لذت برده اند. برخی از اتاق های دبلِ لوکس دارای وان های بزرگ همرا با منظره ی فوق العاده اند.

قیمت: $1,300 (یک نفر)

قطار آبی

رزرو هتل قطار آبی

هتل قطار آبی

 

  1. بلموند آندیان اکسپلورر، پرو

مسیر: کاسکو به آرکیپا

مدت مسیر: 3 روز

اولین قطار لوکسِ آفریقای جنوبی (Belmond Andean Explorer) از کاسکو – پایتخت امپراتوری اینکا Inca- و از میان دشت بزرگ آندیان به سوی شهر سفیدِ آرکیپا سفر می کند. این قطار دارای طراحی داخلی الهام گرفته از بافت پرو به همراه مناظر مهیج می باشد.

قیمت: 380$ تا 2065$ (یک نفر)

بلموند آندیان اکسپلورر

هتل قطار آفریقای جنوبی

قطار بلموند آندیان اکسپلورر

 

قطار بلموند آندیان اکسپلورر

 

  1. مهاراجه اکسپرس، هند

مسیر: دهلی به بمبئی

مدت مسیر: 4 روز

مانند یک مهاراجه میان بزرگترین شهر های هند با منظره ی عصر طلاییِ باقی مانده از حکومت هند سفر کنید. این قطار (Maharajas' Express) در 5 سال پیاپی برنده ی جایزه ی «قطار لوکس برتر» در مسابقات ورلد ترول (World Travel Awards) شده است. سفر با قطار مهاراجه اکسپرس را در تور هند تجربه کنید.

قطار مهاراجه اکسپرس

هتل قطار مهاراجه اکسپرس

قطار مهاراجه اکسپرس

 

  1. عقاب طلایی، روسیه

مسیر: مسکو به ولادی وستوک

مدت مسیر: 2 هفته

سفر با قطار عقاب طلایی (Golden Eagle) فرصتی استثنایی برای تجربه ی سفر با یکی از بزرگترین قطارهای لوکس می باشد. در مسیر این سفر، از کنار بزرگترین رودخانه های آب تازه عبور می کنید و بهترین غذاها در کنار صدای زنده ی پیانو سرو می شوند. سوئیت های لوکس دارای سرویس بهداشتی خصوصی، سیستم تهویه هوا در تابستان، حرارت در زمستان و سرویس لباسشویی می باشند و همچنین دکتر انگلیسی زبان در قطار است. در تور روسیه از این قطار دیدن فرمایید.

قیمت: £600 تا£830  (یک نفر)

 قطار عقاب طلایی

سفر با  قطار عقاب طلایی

سفر با  قطار عقاب طلایی

  1. قطار غان، استرالیا

مسیر: آدلاید به داروین

مدت مسیر: 4 روز

سفر فراموش نشدنی در قطار غان استرالیایی (The Ghan)، که در مدت 3 شب مسیر 2979 کیلومتری میان آدلاید تا داروین را می پیماید و از قلبِ قرمزِ شگفت انگیز کشور عبور می کند. در این سفر تلفیقی از آرامش و ماجراجویی را تجربه می کنید. شما می توانید در کابین خود از منظره ی بی پایان و شتر سواران لذت ببرید. این قطار تجربه ­ای فراموش نشدنی از غذاهای لذیذ برای شما به ارمغان خواهد آورد.

قیمت: 3,269$ (یک نفر)

قطار غان استرالیایی

قطار غان استرالیا

سفر با قطار غان

  1. بلموند رویال اسکاتسمن، اسکاتلند

مسیر: ادینبورگ به ادینبورگ (از مسیر میان ارتفاعات اسکاتلندی)

مدت مسیر: 5 روز

قطار بلموند رویال اسکاتسمن (Belmond Royal Scotsman) از ارتفاعات چشمگیر اسکاتلند با منظره ای پوشیده از خلنگ (نوعی گیاه)، عبور می کند. واگن ها از چوب ماهون دارای ظرافت طراحیِ دوران ادواردین می باشند، غذاهای خارق العاده ی محلی سرو می شوند. سفر با این قطار لوکس انگلستان تجربه ای فراموش نشدنی می باشد.

قیمت:  £2,350 (یک نفر)

 
© 2018 , All Right Reserved