تور خلیج هالونگ با گلفام سفر

تور خلیج هالونگ را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای خلیج هالونگ می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور خلیج هالونگ را به شما مسافران عزیز می دهیم.


خدمات تور خلیج هالونگ

خدمات تور خلیج هالونگ شامل پرواز رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه، گشت شهری متنوع، تورلیدر فارسی زبان در خلیج هالونگ، بیمه مسافرتی، صدور ویزا، هتل متنوع در خلیج هالونگ با خدمات و سرویس های مختلف می باشد.هتل های تور خلیج هالونگ

گلفام سفر کشتی های کروز در خلیج هالونگ برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های کشتی کروز خلیج هالونگ 4الی 5 ستاره با خدمات و سرویس فول برد (FB) در اختیار مسافرین می باشد.چرا تور خلیج هالونگ

شما با ورود به خلیج هالونگ گویی به یکی از محبوب ترین و زیباترین جاذبه های گردشگری ویتنام وارد شده اید و شاهد درختان سربه فلک کشید، جزایر کوچک و آب زمردین هستید. این جزیره ی زیبا در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.


قیمت تور خلیج هالونگ

قیمت تور خلیج هالونگ بر اساس بهترین کیفیت و خدمات بسته شده است. کیفیت و قیمت تور خلیج هالونگ اولین اولویت آژانس گلفام سفر می باشد.


درباره خلیج هالونگ

خلیج هالونگ واقع در خلیج تونکین، 1600 جزیره را در خود جای داده است. جذابیت عمده ها لونگ را در اطراف ستون های آهکی و سرسبز که سر از آب شفاف و فیروزه ای دریا به در آورده اند، می توان دید. غارها و طاق های سنگ آهکی در این ساحل به چشم می خورند.
فرهنگ در خلیج هالونگ

فرهنگ ویتنام بسیار پیچیده و متنوع است. این کشور در تجارت صنایع بومی بسیار موفق است. معابد باستانی، طبیعت زیبا و ساختمان‌های دولتی که از زمان استعمار فرانسه در این کشور وجود دارد بسیار جذاب بوده و جز قطب‌های گردشگری ویتنام محسوب می‌شوند.


زبان مردم خلیج هالونگ

ویتنامی زبان رسمی و اداری کشور ویتنام می باشد. همچنین اقلیت‌های قومی در کشور خلیج هالونگ از ویتنامی به عنوان زبان دوم استفاده می‌شود. در گذشته از الفبای چینی برای نوشتن زبان خلیج هالونگی استفاده می‌شد اما اکنون این زبان با الفبای لاتین سازگار گشته‌است و چند حرکت جدید برای نشان دادن انواع صداها به آن اضافه گشته‌است.


مذهب مردم خلیج هالونگ

ادیان اصلی مذهبی کشور ویتنام از بودائیسم (که تلفیقی از مذهب تائو و آیین کنفوسیوس است)، مسیحیت (کاتولیک و پروتستان)، اسلام، مذهب کائودا (Caodaism) و فرقه هُوا هائو (Hoa Hao) تشکیل شده است.


غذاهای محلی خلیج هالونگ

اگر می خواهید به خلیج هالونگ سفر کنید، حتما در تور خلیج هالونگ این غذاها را امتحان کنید. غذاهای سنتی ویتنام شامل سوپ فو (Pho)، سوپ چاکا (Cha ca)، پنکیک ویتنامی (Banh xeo)، ساندویچ  بان می (Bahn Mi)، سوپ بون چا (Bun Cha) و کائو لائو (Cao lau) می باشند.


تفریحات در خلیج هالونگ

کوهنوردی و صخره نوردی، هلی کوپتر سواری، غار نوردی، غواصی و شنا، دوچرخه سواری، ماهی گیری، کایاک سواری و پاراسیلینگ انواع تفریحاتی هستند که در خلیج هالونگ می توانید به آن ها بپردازید.


سوغات خلیج هالونگ

محصولات پارچه ای قبیله ای (Tribal Textiles)، چپستیکک (Chopsticks)، قهوه ویتنامی (Vietnamese Coffee)، فانوس کاغذی (Paper Lanterns)، کلاه های سنتی مخروطی (Conical Hats)، لباس سنتی زنانه ویتنامی (Áo Dài)، عروسک های خیمه شب بازی و ماسک ها، ادویه و گیاهان ویتنامی برخی از بهترین سوغات کشور ویتنام می باشند.