تور جزیره بوراکای با گلفام سفر

تور جزیره بوراکای را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای جزیره بوراکای می باشد. پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور جزیره بوراکای را به شما مسافران عزیز می دهیم.


خدمات تور جزیره بوراکای

خدمات تور جزیره بوراکای شامل پرواز رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهی، گشت های شهری رایگان، تورلیدر انگلیسی زبان ، بیمه مسافرتی ، صدور ویزای فیلیپین، هتل متنوع در جزیره بوراکای با خدمات و سرویس های مختلف می باشد.هتل های تور جزیره بوراکای

گلفام سفر با گارانتی هتل های برتر 4-5 ستاره در جزیره بوراکای را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 4-5 ستاره ی BB، خدمات و سرویس های درخور شما عزیزان ارائه می دهد.چرا تور جزیره بوراکای

جزیره بوراکای مقصد مناسب گذراندن تعطیلاتی در نور خورشید، شن و دریا است که هرگونه تفریح ساحلی و ورزش آبی بخواهید را برای شما فراهم می کند. جزیره بوراکای بهشتی روی زمین است که شما می توانید روی ماسه های سفید بنشینید، از چشم انداز دریا یا شنا در آب های فیروزه ای آن لذت ببرید.


قیمت تور جزیره بوراکای

قیمت تور جزیره بوراکای بر اساس بهترین کیفیت و خدمات بسته شده است. کیفیت و قیمت تور جزیره بوراکای اولین اولویت آژانس گلفام سفر می باشد.


تور جزیره بوراکای نوروز 99

آژانس مسافرتی گلفام سفر هر ساله تورهای نوروز را به صورت ویژه ای برگزار می نماید. امسال گلفام سفر تور جزیره بوراکای نوروز 99 را برای مسافران عزیز باشکوه برگزار خواهد نمود. شما می توانید لیست قیمت تور جزیره بوراکای 99 را در سایت پیگیری نمایید.


درباره جزیره بوراکای

بوراکای یکی از جزایر استان آکلان، در منطقه ویسایاس و در نواحی مرکزی فیلیپین قراردارد. جزیره کوچک بوراکای با 7 کیلومتر طول و یک کیلومتر عرض، 300 هتل و ریزورت را در خود جای داده است. گردشگران زیادی شیفته سواحل رویایی، چشم اندازها خیال انگیز و هتل های مجلل این جزیره شده اند.


آب و هوای جزیره بوراکای

فیلیپین کشور گرمسیری دریایی، دارای رطوبت هوای زیادی است. باران های موسمی در طول سال به همراه طوفان های موسمی دیده می شوند و به همین دلیل جنگل های بارانی در فیلیپین دیده می شوند. دمای کشور فیلیپین بین 20 تا 40 درجه است.
فرهنگ در جزیره بوراکای

به علت استعمار طولانی مدت آمریکا در کشور فیلیپین، جامعه مانیل تلفیقی از فرهنگ آسیایی و کاتولیک اسپانیایی و سرمایه داری آمریکا است. لازم است بدانید مردم فیلیپین به شدت مذهبی بوده و به خانواده اهمیت ویژه ای می دهند.


زبان مردم جزیره بوراکای

۲۹٪ درصد از نژاد مردم فیلیپین را فیلیپینی و ۲۳٪ را سبوئانو و ۱۰٪ را ایلکانو تشکیل می‌دهند و بقیه از سایر اقوام هستند. مردم در مانیل به زبان فیلیپین صحبت می‌کنند و این در حالی است که زبان انگلیسی و اسپانیایی نیز بسیار رایج است.


مذهب مردم جزیره بوراکای

۹۰٪ مردم مانیل مسیحی می‌باشند که ۸۱٪ کاتولیک و ۹٪ پروتستان هستند و بقیه که شامل ۱۰٪ از کل جمعیت می‌باشند، بیشتر مسلمان هستند که اکثرا در جزیره میندانائو در جنوب ساکن هستند.


غذاهای محلی جزیره بوراکای

سینانگاگ (Sinangag)، بیبینگکا (Bibingka)، پنسیت (Pancit)، آدوبو (Adobo)، بلات (Blaut)، بنگوس (Bangus)، دسر رنگارنگ هالو هالو (halo-halo)، چامپورادو (Champorado)، چیچارون (Chicharon)، لومپیا (Lumpia)، امپانادا (Empanadas)، آروز کالدو (Arroz Caldo) و پانکیت کانتون (Pancit Canton) برخی از لذیذترین غذاهای جزیره بوراکای هستند که نباید در تورجزیره بوراکای از دست بدهید.


اماکن گردشگری جزیره بوراکای

هرگونه تفریح آبی که فکرش با بکنید در جزیره بوراکای برای شما تامین شده است. در این جزیره به غواصی، دریا نوردی، موج سواری، آفتاب گرفتن و حتی شنا مانند پری دریایی لذت ببرید.


سوغات جزیره بوراکای

کوبینگ (ساز سنتی مانیل)، شیرینی های فیلیپینی، پارچه های سنتی، اسباب بازی جیپنی، ماسک های فستیوال های فیلیپینی، محصولات حصیری، قهوه فیلیپینی، مروارید و چای فیلیپینی برخی از سوغاتی هستند که باید در سفر به جزیره بوراکای خریداری کنید.