هتل ویش مور استانبول

استانبول
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ویش مور استانبول (Wish More Hotel Istanbul)، با معماری مدرن دارای طراحی داخلی مینیمال و شیک می باشد. این هتل در فاصله 6 دقیقه ای مرکز خرید استانبول فروم واقع شده است. مرکز آبگرم هتل دارای استخر سرپوشیده آبگرم، اتاق بخار و حمام ترکی است.

اتاق های هتل با پنجره های سراسری، مجهز به تلویزیون صفحه تخت، اینترنت بی سیم، مینی بار و خدمات چای/قهوه ساز می باشند. این اتاق ها با دکوراسیون مدرن منظره رو به شهر و سرویس بهداشتی خصوصی دارای لوازم بهداشتی ضروری و سشوار هستند.

در کنار رستوران هتل یک کافه در لابی هتل قرارگرفته که شما می توانید از نوشیدنی لذت ببرید.

مرکز آبگرم هتل با 2000 مترمربع مساحت مجهز به مرکز تناسب اندام و انواع بدن درمانی های شرقی و غربی به مسافران عزیز خدمات می دهد. استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، جکوزی و اتاق بخار نیز در دسترس می باشند.

ایستگاه مترو در فاصله 350 متری قرارگرفته که دسترسی به مراکز تاریخی استانبول، میدان تکسیم، مرکز همایش CNR و سایر مراکز محبوب را مسیر می سازد. میدان تکسیم 11 کیلومتر، مرکز همایش های CNR 16 کیلومتر و مراکز تاریخی معروف از قبیل مسجد ایاصوفیه، کاخ توپکاپی و بازار بزرگ در فاصله 11 کیلومتری هتل قرار دارند. فرودگاه استانبول 51 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های استانبول

 
© 2018 , All Right Reserved