هتل شانگری لا چیانگ مای

چیانگ مای
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل شانگری لا چیانگ مای Shangri-La Hotel, Chiang Mai، دارای امکاناتی از قبیل اتاق های بزرگ و لوکس همچنین اینترنت بی سیم رایگان می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی چانگ مای 10 دقیقه است. استخر و مرکز آبگرم در این هتل برای میهمانان فراهم شده می باشد.

اتاق های راحت با طراحی ظریف مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون صفحه تخت، دستگاه پخش کننده دی وی دی، مینی بار، منو بالش و پتو می باشند.

فاصله هتل تا بازار شب و ایستگاه قطار هوایی معروف تقریبا یک کیلومتر است.

هتل شانگری لا چیانگ مای دارای مرکز آبگرم با سوئیت های خصوصی بوده و ارائه دهنده خدمات روش های درمانی می باشد. میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام هتل به ورزش کردن پرداخته و یا در زمین تنیس مشغول بازی شوند. در این هتل مساعدت های توری برای میهمانان فراهم شده است.

رستوران کد کافه (Kad Kafe ) ارائه دهنده غذا های بین المللی به صورت سلف سرویس می باشد. در کنار کافه موجود در استخر، کافه لابی و تاهی لانگ نوشیدنی های مخصوص سرو می شود. در این هتل غذا های حلال و گیاهی نیز برای مسلمانان و گیاهخوران سرو می شود.

هتل شانگری لا برای علاقه مندان به خرید در بازار شبانه و بازار های خیابانی مناسب می باشد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا   اینترنت بی سیم رایگان   پارکینگ رایگان اتاق های خانوادگی  سرویس رفت و آمد رایگان   اتاق غیر سیگاری ها   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های چیانگ مای

 
© 2018 , All Right Reserved