هتل ریزورت ریو گوا

گوا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ریزورت ریو گوا  Resort Rio، تنها 13 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. این هتل در 2/5 کیلومتری ساحل باگا قرار دارد. از امکانات این هتل می توان به 6 رستوران، استخر سرپوشیده و اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد.

اتاق های این هتل با سبک  مدرن هندی تزیین شده می باشند، از امکانات این هتل می توان به تلویزیون های صفحه تخت با کانال های کابلی،حمام های شخصی با وان و دوش آب سرد و گرم اشاره کرد.

میهمانان می توانند در مرکز آبگرم هتل از ماساژ ها لذت برده و یا زمان آرامش بخشی را در کتابخانه هتل سپری نمایند. میهمانان قادر خواهند بود از ماشین های کرایه ای و مساعدت های توری این هتل استفاده کنند. سرویس رفت و آمد فرودگاهی با هزینه اضافی برای میهمانان فراهم شده می باشد.

رستوران مانگو با چشم انداز زیبایی از استخر غذا های محلی را برای میهمانان سرو می نماید. رستوران مامامیا غذا های ایتالیایی خوش طعم را سرو می کند، میهمانان می توانند در رستوران جالسا از غذا های گیاهی هندی لذت ببرند.

هتل ریزورت ریو با بازار باگا 1/5 کیلومتر و با ساحل کالنگیت 2/5 کیلومتر فاصله دارد.

مرکز آبگرم زارا (Zaara  (هتل ریزورت ریو

میهمانان می توانند از خدماتی از قبیل ماساژ های متنوع، انواع روش های درمانی و ... در این مرکز آبگرم لذت ببرند.

اتاق جلسه هتل ریزورت ریو

با گنجایش 450 نفر به صورت ایستاده و 150 نفر به شیوه تئاتر می باشد، این اتاق مجهز به تمام سیستم های مورد نیاز می تواند تجربه حرفه ای از برگذاری جلسات و کنفرانس ها را برای میهمانان رقم بزند.

رستوران های هتل ریزورت ریو

رستوران جالسا Jalsa

غذا های گیاهی را برای گیاه خواران سرو می کند. این رستوران با سابقه چندین ساله، یکی از رستوران های محبوب گوا شناخته می شود.

رستوران مامامیا Mamma mia

این رستوران غذا های ایتالیایی را برای میهمانان سرو می کند، میهمانان می توانند در این رستوران غذا های خوش طعم ایتالیایی با نوشیدنی های مخصوص میل کرده و زمان آرامش بخشی را در این هتل سپری نمایند.

رستوران پیکلد مانگو Pickled Mango

غذا هایی بین المللی و از سراسر جهان را برای میهمانان سرو می کند. این رستوران به دلیل سرویس های عجیب و تازه ای که دارد مورد توجه میهمانان قرار می گیرد.

کافه ریو Rio Cafe

میهمانان می توانند در این کافه انواع نوشیدنی ها، شیرینی ها و دسر های خوش طعم را سفارش داده و میل نمایند. این کافه دارای محیط شادی می باشد که می تواند زمان مفرحی را برای میهمانان رقم بزند.

رستوران سوئیت کجو Sweet Caju

با چشم انداز زیبا از استخر و سرو غذا های خوش طعم پذیرای میهمانان می باشد. فضا شاد این رستوران می تواند زمان مفرحی را برای میهمانان فراهم کند.

کافه ببدو Bebdo cafe

در کنار استخر واقع شده و نوشیدنی های متنوع همراه با غذا های محلی خوش طعمی را برای میهمانان سرو می کند. در این کافه غذا های دریایی نیز موجود می باشد که میهمانان می توانند از طعم لذیذ این غذا ها لذت ببرند.

کافه رویاله Cafe Royale

میهمانان می توانند نوشیدنی های سرد و گرم همراه با دسر ها و شیرینی های خوش طعم را سفارش داده و میل نمایند.

امکانات محبوب هتل

سرویس رفت و آمدفرودگاهی  استخر شنا   اینترنت بی سیم رایگان   پارکینگ رایگان   کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های گوا

 
© 2018 , All Right Reserved