هتل کاندیما مالدیو

ماله
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

سفر به مالدیو یعنی لذت بردن از سواحل رویایی و چشم انداز بی نظیر اقیانوس و گذراندن لحظاتی آرام بخش و در عین حال هیجان انگیز در جزایر زیبا و رویایی آن... هتل های ساحلی زیبا و شگفت انگیز این کشور نقش زیادی در فراهم کردن آنچه از مالدیو رویایی و شگفت انگیز انتظار دارید را برعهده دارند. هتل هایی با چشم اندازی بی نظیر به دریا و آرامشی تا بی نهایت که اقامت در آنها را تا همیشه به یاد خواهید داشت.

 یکی از این هتل های ساحلی زیبا و فوق العاده هتل کاندیماست.  یکی از هتل های محبوب و پرطرفدار کشور مالدیو که در جزیره بزرگ و زیبای دالو آتل قرار گرفته و هر ساله میزبان گردشگران بسیاری از سراسر دنیاست. این هتل چشم اندازی بی نظیر از آبی اقیانوس را پیش روی مسافران خود قرار داده و یکی از زیباترین هتل های ساحلی کشور دیدنی مالدیو به شمار می رود.

از جمله امکانات تفریحی و رفاهی این هتل فوق العاده می توان به استخر روباز، سونا، امکانات ورزش های آبی، ساحل اختصاصی، زمین تنیس، کافه ها و رستوران های متعدد و متنوع، موسیقی زنده، بیلیارد، مرکز اسپا و ماساژ، سالن ورزشی، کلاس یوگا، زومبا و بدنسازی و ... اشاره کرد.

کودکان نیز اوقات فوق العاده ای را در این هتل 5 ستاره و زیبای کشور مالدیو می توانند سپری کنند. امکانات ویژه ای چون وسایل بازی در فضای باز و داخل سالن، کتاب، دی وی دی و موسیقی مخصوص کودکان و شبکه های تلویزیونی ویژه آنها از جمله امکاناتی هستند که اقامت در کاندیما را به تجربه ای شیرین و دوست داشتنی برای کودکان شما تبدیل خواهند کرد.

شما می توانید با استفاده از هواپیماهایی که روی آب می نشینند به این هتل رفته و اقامت در کاندیما را به تجربه ای هیجان انگیزتر تبدیل کنید.

ده رستوران و کافه متنوع و فوق العاده این هتل هم لحظاتی به یادماندنی را برای  اقامت کنندگان هتل رویایی کاندیما رقم خواهند زد.

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

BEACH STUDIO

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

AQUA VILLA

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

OCEAN POOL VILLA

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های ماله

 
© 2018 , All Right Reserved