هتل جی جی بای جتوینگ بنتوتا

بنتوتا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل جی جی بای جتوینگ بنتوتا  Jie Jie Beach by Jetwing،  در منظقه کلوترا ( Kalutara) پانادورا و در فاصله 27 کیلومتری کلمبو قرار دارد. هتل جی جی دارای استخر روباز، باربکیو و تراس های روباز و آفتاب گیر می باشد.  اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ خصوصی رایگان نیز جز امکانات این هتل محسوب می شوند.

همه اتاق ها دارای تلویزیون، حمام های شخصی با وان و دوش جداگانه، لوازم بهداشتی و سشوار بوده و برخی از واحد ها برای راحتی شما دارای مبلمان راحتی می باشند.

هتل جتوینگ دارای ساحل خصوصی بوده و امکان کرایه ماشین برای میهمانان را فراهم می نماید. این  هتل با شهر بنتوتا (Bentota) 33 کیلومتر و با کوه های لیویانا 15 کیلومتر و همچنین با فرودگاه بین المللی باندارنایکه (Bandaranaike) 52 کیلومتر فاصله دارد. محلی که این هتل در آن قرار دارد جز مناطق خوب پاندورا محسوب می شود.

مرکز آبگرم هتل جی جی بای جتوینگ بنتونا 

واحد تمدد اعصاب و جوانسازی 

هتل جی جی در یک محیط آرام برای میهمانان مرکز آبگرمی با شیوه های مدرن ایجاد کرده است که تاثیر مثبتی در به آرامش رسیدن بدن، ذهن و روح می گذارد.  امکاناتی که این مرکز آبگرم در اختیار میهمانان می گذارد شامل به کار گیری متخصصان آموزش دیده، دو اتاق ماساژ و درمان برای زوج ها، دو اتاق ماساژ و درمان برای مجرد ها می باشد.

درمان با آبگرم هتل جی جی بای جتوینگ بنتونا

درمان در این مرکز آبگرم به صورت بازتاب آروماتراپی، ماساژ عمیق بافت سوئدی و اسکراب و مالش های بدن می باشد.  مرکز آبگرم باعث تعادل بدن، ذهن و روح شده و به آرامش رسیدن میهمانان کمک شایانی می کند.

رستوران های هتل جی جی بای جتوینگ بنتونا 

رستوران مین Main Restaurant،  رستوران بین المللی است که غذا های سنتی و غربی را به صورت سلف سرویس، به میهمانان خود ارائه می کند.

رستوران گلدن سیلک Golden Silk، رستوران چینی است که غذا های دریایی با مواد اولیه تازه سرو می نماید.

کافه و سالن کاراکه Karaoke Lounge & Bar، دارای محیط رمانتیک و با سرو نوشیدنی های مخصوص می باشد که میهمانان می توانند علاوه بر صرف غذا زمان خوبی را در این مکان سپری نمایند.

امکاناتی محبوب هتل 

 اینترنت بی سیم رایگان   استخر رو باز    ساحل زیبا و تمیز  کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:30
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بنتوتا

 
© 2018 , All Right Reserved