هتل گلدن تولیپ واسوند هارا دهلی

دهلی
golden tulip vasundhara
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل گلدن تولیپ واسوند هارا دهلی (Golden Tulip Vasundhara) ، در قاضی آباد هند واقع شده است. از امکانات تفریحی این هتل می توان به مرکز تناسب اندام و اینترنت بی سیم رایگان اشاره نمود.

تمامی اتاق های هتل گلدن تولیپ واسوند مجهز به سیستم تهویه هوا، مینی بار، اتاق نشیمن، حمام با دوش، حمام های خصوصی، سشوار، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان می باشند. میهمانان می توانند از چشم انداز زیبایی که این هتل دارد لذت ببرند.

پذیرش این هتل به طور 24 ساعته در حال خدمت به میهمانان می باشد. از امکانات این هتل می توان به تراس، مساعدت های توری و پارکینگ رایگان اشاره نمود.

معبد آکساردام (Akshardham Temple) به اندازه ی 15 کیلومتر، میدان پراگاتی (Pragati Maidan) به اندازه ی 18 کیلومتر، کنات ملیس (Connaught Place) به اندازه ی 20 کیلومتر، مترو ویشالی (Vaishali Metro) به اندازه ی 500 متر، تا ایستگاه راه آهن جدید دهلی به اندازه ی20 کیلومتر و فرودگاه بین المللی 32 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

رستوران های موجود در هتل غذا های محلی هندی و بین المللی را برای میهمانان سرو می نمایند.

 

رستوران های هتل گلدن تولیپ واسوند هارا

رستوران کپرز Capers

رستوران 24 ساعته  کپرز در طبقه دوم واقع شده می باشد. این رستوران با محیطی زیبا انواع غذا های محلی هندی و شرقی را برای میهمانان سرو می نماید. رستوران کپرز غذا ها را به صورت سلف سرویس و منو برای میهمانان سرو می نماید. غذا های بین المللی نیز جز منو این رستوران بوده و برای میهمانان علاقه مند سرو می شود.

رستوران بلیس باربکیو اند گریل Bliss Barbecue & Grill

رستوران بلیس که قرار است به زودی افتتاح شود در طبقه 11 هتل و بر روی پشت بام واقع شده می باشد. میهمانان می توانند غذا های محلی و بین المللی را در فضایی باز با چشم اندازحیرت انگیز  و در ظروف شیشه ای زیبا میل نمایند.

کافه بلیس Cafe' Bliss

این کافه که به زودی افتتاح می شود در طبقه 11 و بر روی پشت بام هتل واقع شده و مکانی مناسب برای رسیدن به آرامش می باشد. کافه بلیس اسنک و نوشیدنی های بین المللی و محلی را برای میهانان سرو می نماید.

کافه Cafe

در لابی هتل واقع شده است که قنادی و شیرنی فروشی های متعددی در این مکان وجود دارند. دز این کافه شیرنی های خانگی تازه نیز برای میهمانان سرو می شود. این کافه مناسب برای قرار های دوستانه و ملاقات های کاری (رسمی و غیر رسمی) می باشد. میمانان می توانند اسنک، چای، قهوه و ... را در این کافه سفارش دهند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / رستوران / استخر شنا / مرکز تناسب اندام / روم سرویس   

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دهلی

 
© 2018 , All Right Reserved