هتل فور سیزن لیماسول

لیماسول
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل فور سیزن لیماسول  Four Seasons Hotel، دارای امکاناتی از قبیل با‌غهای زیبا، 2 استخر، 2 زمین تنیس، 3 رستوران و مرکز آبگرم شیسیدو می‌باشد. این هتل 5 ستاره دارای ساحل خصوصی است.

تمامی اتاق‌های هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع، جعبه سپرده امانات، قهوه ساز، حمام سرامیک، امکانات مولتون براون و بالکن‌های شخصی می‌باشند.

در رستوران شیک با چشم انداز زیبا هتل غذاهای مدیترانه‌ای و محلی سرو می‌شود. در کافه‌های هتل انواع نوشیدنی‌های مخصوص برای میهمانان سرو می‌شود. ویستا تراس غذاهایی از قبیل سوشی، شیشا و اویستر را برای میهمانان سرو می‌کند.

در مرکز آبگرم شیسیدو خدماتی از قبیل روش‌های درمانی، محلی برای ریلکس کردن، استخر دارای سیستم گرمایشی روباز، سونا، 2 اتاق بخار، اتاق یخ، مرکز تناسب اندام مجهز و کارمندان حرفه‌ای برای آسایش هرچه بیشتر میهمانان فراهم شده‌اند.

فاصله هتل تا مرکز شهر 11 کیلومتر، تا مارینا 9/5 کیلومتر، تا بندر لیماسول 18 کیلومتر، تا فرودگاه‌های پافوس و لارانکا 60 کیلومتر و تا دانشگاه تکنولوژی قبرس 8/5 کیلومتر فاصله دارد. پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می‌باشد.

مرکز آبگرم هتل فور سیزن لیماسول 

در این مرکز آبگرم لوکس انواع روش‌های درمانی و ماساژهای متنوع برای میهمانان ارائه می‌شود. میهمانان زمان پر از آرامشی را در این مرکز آبگرم تجربه خواهند کرد.

رستوران ویوالدی بای ماوروماتیس VIVALDI BY MAVROMMATIS

این رستوران برنده جایزه تایم اوت در 8 سال اخیر شده است. در این رستوران شیک غذاهای مدیترانه‌ای برای میهمانان سرو می‌شود.

رستوران ویوالدی تراس VIVALDI TERRACE

انواع غذاهای متنوع را در فضایی باز برای میهمانان سرو می‌کنند. میهمانان علاوه بر طعم لذیذ غذاها از چشم انداز زیبا رستوران نیز لذت خواهند برد.

کافه ویستا  TERRACE VISTA

انواع نوشیدنی های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کتد. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند کرد.

از دیگر کافه‌ها و رستوران‌های هتل می‌توان به کافه پول اند بیچ (POOL & BEACH)، کافه گاردنکورت (GARDEN COURT)، رستوران سیزنال ارینتال (SEASONS ORIENTAL)، رستورات تروپیکال (TROPICAL RESTAURANT) و کافه سی فود (SEAFOOD) اشاره نمود که انواع غذاهای خوش طعم به همراه نوشیدنی‌های مخصوص را برای میهمانان سرو می‌کند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا        پارکینگ رایگان       مرکز سلامتی و تناسب اندام     اتاق‌های خانوادگی    کافه  ساحل     ساحل خصوصی   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های لیماسول

 
© 2018 , All Right Reserved