هتل آستریاس بیچ قبرس جنوبی

قبرس جنوبی
asterias beach hotel
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل آستریاس بیچ قبرس جنوبی Asterias Beach Hotel، در منطقه‌ای آرام از آیا ناپا و در نزدیکی کافه‌ و رستوران‌های متنوع واقع شده است. از امکانات هتل می‌توان اینترنت بی‌سیم رایگان اشاره کرد.

اتاق‌های مدرن و بزرگ هتل دارای بالکن با چشم انداز زیبا از باغ دارند. صبحانه در اتاق و نزدیکی استخر برای میهمانان سرو می‌شود. در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و محلی برای میهمانان سرو می‌‌‌شود.

مرکز سلامتی و آبگرم، سونا، وان آب داغ، اتاق بخار، خدمات ماساژ، باشگاه کودکان، استخر سرپوشیده و مینی مارکت جز خدمات هتل هستند.

مرکز سلامتی و تناسب اندام هتل آستریاس بیچ قبرس جنوبی

در این مرکز آبگرم خدماتی از قبیل اتاق جکوزی، مرکز سلامتی و آبگرم، استخر شناس سرپپوشیده، اتاق روش‌های درمانی، اتاق ماساژ، اتاق‌ ماساژ دونفره و ... برای میهمانان ارائه می‌شود. میهمانان زمان مفرحی را در این مرکز آبگرم سپری خواهند کرد.

رستوران‌های هتل آستریاس بیچ قبرس

رستوران آموچوستوس Ammochostos Restaurant

رستوران شیک آموچوستوس با طراحی بژ و سفید انواع غذاهای خوش طعم همانند غذاهای محلی قبرس، یونان، ایتالیایی، فرانسوی، آسیایی و مکزیکی را برای میهمانان سرو می‌کنند. در این رستوران غذاهای به صورت منو و سلف سرویس برای میهمانان سرو می‌شود.

رستوران غذاهای دریایی کورالی Koralli Seafood Restaurant

در رستوران کورالی با چشم انداز زیبا از دریا و فضایی باز انواع غذاهای مدیترانه‌ای، یونانی و قبرسی همچنین ماهی‌های تازه برای میهمانان سرو می‌شود.

رستوران ایتالیایی Italian Restaurant

در تراس واقع شده و با چشم انداز زیبا از د ریا غذاهای ایتالیایی را برای میهمانان سرو می‌کند.

از کافه‌های هتل می‌توان به کافه گلدن سندز (Golden Sands)، کافه لول بیچ (Levels Beach)، کافه پاناروما روف تاپ (Panorama Rooftop)، کافه کریسی آکتی (Chrisi Akti) را نام برد که انواع نوشیدنی‌های مخصوص را همراه با موسیقی و ... را برای میهمانان سرو می کنند. میهمانان زمان مفرحی را در این کافه سپری خواهند کرد.

امکانات محبوب هتل

استخر سرپوشیده    اینترنت بی سیم رایگان    ساحل     استخر روباز     اتاق‌های خانوادگی      سرویس رفت و آمد رایگان  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های قبرس جنوبی

 
© 2018 , All Right Reserved