هتل پانوراما هیل کوش آداسی

 
  • هتل پانوراما هیل کوش آداسی
 
    14:00
 
 
 

هتل پانوراما هیل کوش آداسی (The Panorama Hill)، به اندازه ی 10 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل 4 ستاره در حاشیه ی کوش آداسی قرار گرفته است و برخی از اتاق های آن مشرف به دریا ی اژه هستند. یک مرکز آبگرم، تسهیلات ورزشی و یک استخر روباز با تراس حمام آفتاب، برخی از امکانات هتل پانوراما هیل به شمار می روند. دسترسی به اینترنت بی سیم و پارکینگ، در هتل به صورت رایگان ارائه می شوند.

اتاق های هتل پانوراما هیل بزرگ و مدرن هستند و مجهز به بالکن، تهویه هوا ی مطبوع، تلویزیون صفحه تخت و یخچال می باشند. اتاق هایی که مشرف به دریا نیستند، چشم اندازی از کوش آداسی ارائه می دهند. حوله و لوازم بهداشتی رایگان، از امکانات موجود در سرویس بهداشتی خصوصی اتاق های هتل پانوراما هیل هستند.

می توانید صبحانه ی سلف سرویس هتل پانوراما هیل را در رستوران یا روی تراس مسقف هتل میل نمایید. نهار، شام و خدمات اتاق نیز در هتل پانوراما هیل ارائه می شوند و یک کافه در مجموعه ی هتل موجود است.

حمام ترکی، سونا و خدمات ماساژ، از جمله ی تسهیلات مرکز آبگرم هتل پانوراما هیل می باشند. تنیس، تنیس روی میز و میز بیلیارد در هتل قابل دسترسی هستند. کانتر پذیرش 24 ساعته ی هتل پانوراما هیل، سرویس کرایه ی اتومبیل و رزرو تور و بلیط ارائه می دهد.

خرابه های باستانی افسوس (Ephesus) به اندازه ی 18 دقیقه سواری از هتل پانوراما هیل فاصله دارند. مهمانان پانوراما هیل می توانند درخواست سرویس حمل و نقل به فرودگاه ازمیر، واقع در 79 کیلومتری هتل، را بدهند.

 

محبوب ترین امکانات هتل:

حمل و نقل فرودگاهی / اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / مرکز آبگرم و سلامتی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / اتاق ها

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل