هتل دابل تری بای هیلتون اند رزیدنس البرشا دبی

 
  • هتل دابل تری بای هیلتون اند رزیدنس البرشا دبی
 
    14:00
 
 
 

هتل دابل تری بای هیلتون اند رزیدنس البرشا دبی (DoubleTree by Hilton Hotel & Residences Dubai  - Al Barsha)، تنها 5 دقیقه (پیاده) با مرکز خرید امارات فاصله دارد. هتل دابل تری بای هیلتون اند رزیدنس البرشا اتاق های مدرن و بزرگی را برای میهمانان آماده کرده اند که همه اتاق ها دارای اینترنت بی سیم رایگان، استخر روباز، مرکز تناسب اندام 24 ساعته، سونا و اتاق بخار می باشد.

تمامی اتاق های هتل مجهز به تلویزیون صفحه، چای/قهوه ساز، و آشپزخانه ها نیز مجهز به مایکروویو و اجاق گاز و یخچال می باشند.

میهمانان می توانند از غذا های هندی تیکا کافه ( (Tikka Cafeلذت ببرند. این سالن غذا خوری دارای ظرفیت 55 نفری بوده و غذا های بین المللی و محلی سرو می نمایند.

سرویس رفت و آمد رایگان از هتل تا ساحل جمیرا وجود دارد . این هتل همچنین پارکینگ برای راحتی میهمانان فراهم کرده است.

هتل دابل تری بای هیلتون اند رزیدنس البرشا از دبی مارینا 7 کیلومتر، از دبی مال 12.1 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی دبی 30 دقیقه فاصله دارد.

آل بشرا مکان مناسبی برای خرید لباس، لباس های لوکس و برند می باشد.

 

رستوران های هتل دابل تری بای هیلتون اند رزیدنس البرشا دبی

رستوران بیسترو 55 - Bistro 55

این رستوران غذا های محلی و بین المللی را با منو گسترده ای سرو می کند. میهمانان هر سه وعده غذایی را می تواند در این رستوران میل نمایند.

کافه لابی لانگ Lobby Lounge

کافه لابی لانگ فضایی آرام و داشته و منو گسترده ای از انواع نوشیدنی های متفاوت را به همراه شیرینی های خوش طعم و تازه خانگی سرو می نماید. میهمانان هم چنین می توانند در این کافه ساندویچ و اسنک های سبک را میل نمایند. این کافه به صورت شبانه روزی در حال سرویس دهی می باشد.

کافه تیکا Tikka Cafe

این رستوران هندی با معماری آشپز خانه باز که در دید عموم قرار دارد، غذا های خوش طعم هندی را سرو می نماید. این کافه رستوران محل مناسبی برای قرار های دوستانه و صرف زمانی برای به آرامش رسیدن می باشد. میهمانان می توانند در این رستوران نهار و شام میل نمایند.

 

امکانات محبوب هتل

سرویس رفت و آمد فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ رایگان / مرکز تناسب اندام

 

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل