هتل آلکوچلار آداکوله کوش آداسی

 
  • هتل آلکوچلار آداکوله کوش آداسی
 
    14:00
 
 
 

هتل آلکوچلار آداکوله کوش آداسی (Alkoclar Adakule Hotel)، به اندازه ی 2 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد و تنها 25 کیلومتر تا شهر یونان باستانی افسوس فاصله دارد. هتل آلکوچلار آداکوله آل اینکلوسیو مجهز به یک ساحل اختصاصی می باشد و ارائه دهنده ی استخر شنای روباز، پارک آبی و اینترنت بی سیم رایگان می باشد.

تمامی اتاق ها در هتل آلکوچلار آداکوله دارای تلویزیون، تهویه هوا و یک سرویس حمام اختصاصی مجهز به سشوار می باشند. برخی از اتاق ها دارای چشم اندازی از دریا هستند.

رستوران آزور (Azur Restaurant) در هتل، ارائه دهنده ی نمونه هایی از غذاهای دریای اژه، ترکیه و سراسر جهان می باشد. تمامی وعده های غذایی به صورت بوفه ای در آنادلو سرو می شوند، مکانی که مهمانان می توانند از چشم انداز غروب آفتاب و دریا لذت ببرند. چای از ساعت 5 صبح به همراه شیرینی و کیک های مختلف سرو می شود.

نوشیدنی های محلی و غیر الکلی در طول روز به طور رایگان ارائه می شوند. کوکتل های مختلف در کافه ی ساحلی و کافه ی لابی سرو می شوند. هتل آلکوچلار آداکوله دارای سرویس سوپِ نیمه شب می باشد.

هتل آلکوچلار آداکوله آل اینکلوسیو مجهز به مرکز تناسب اندام، حمام ترکی و یک استخر شنای سرپوشیده می باشد. مهمانان می توانند از امکانات ماساژ با اضافه بها بهره مند شوند. ورزش های هتل شامل ورزش های آبی، تنیس و والیبال ساحلی می شود. همچنین یک باشگاه کودک نیز وجود دارد.

هتل آلکوچلار آداکوله با خانه ی مریم باکره (Virgin Mary) کمتر از 27 کیلومتر، به اندازه ی 7 دقیقه سواری تا مرکز کوش آداسی و یک ساعت سواری تا فرودگاه ازمیر عدنان مندرس فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محدوده موجود می باشد.

تعداد اتاق های هتل: 329

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل