هتل آرورا کوش آداسی

 
  • هتل آرورا کوش آداسی
 
    14:00
 
 
 

هتل آرورا کوش آداسی (Arora Hotel)، به اندازه ی 6 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل 4 ستاره که در کنار دریا ی اژه قرار گرفته است، شامل یک ساحل خصوصی کوچک و اتاق هایی مجهز به تهویه هوا ی مطبوع و بالکن خصوصی، می شود. 2 استخر و یک مرکز آبگرم به همراه حمام ترکی، از جمله ی تسهیلات هتل آرورا به شمار می روند.

اتاق های هتل آرورا به استخر یا دریا مشرف هستند و دارا ی تلویزیون و مینی بار می باشند. اتاق ها پنجره هایی بزرگ دارند و با رنگ های گرم تزئین شده اند.

رستوران سلف سرویس آرورا (Arora) مجموعه ی متنوعی از غذا های محلی و بین المللی را سرو می کند. مهمانان می توانند غذا ی خود را در کنار استخر روباز هتل آرورا، یا در فضا ی سرپوشیده میل نمایند. همچنین یک کافه در هتل قرار دارد و خدمات اتاق به صورت 24 ساعته ارائه می شود.

در استخر سرپوشیده ی مرکز آبگرم هتل آرورا، فضا هایی برای نشستن و صرف نوشیدنی تدارک دیده شده اند. به سونا بروید یا برای دریافت ماساژ رزرو انجام دهید. یک بدنسازی و یک سالن بازی مجهز به تنیس روی میز نیز در هتل آرورا قرار دارند.

مرکز شهر کوش آداسی در 5 کیلومتری، شهر باستانی افسوس (Ephesus) در 18 کیلومتری و فرودگاه عدنان مندرس در 55 کیلومتری هتل آرورا واقع شده اند.

 

تعداد اتاق ها: 138

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / استخر روباز / مرکز آبگرم و سلامتی / بدنسازی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / ساحل خصوصی

 

 ارزش نسبت به قیمت

 موقعیت مکانی

  نظافت

  راحتی

 امکانات

برخورد پرسنل