چرا تور تایلند

تایلند ( Thailand ) با نام رسمی پادشاهی تایلند و نام قدیمی سیام، کشوری در جنوب شرقی آسیا می باشد و پر بازدیدترین کشور توسط گردشگران است. شما قادر به یافتن همه چیز در آن خواهید بود: جنگل های انبوه به سبزترین رنگ ممکن، اقیانوس هایی به رنگ آبی کریستالی که شنا در آنها مانند حمام آبگرم است، و غذاهایی که از عطرشان سرمست خواهید شد. عجیب و در عین حال امن، ارزان و در عین حال مجهز به همه ی امکانات مدرن مورد نیاز شما، در این کشور هرچیزی که دوست داشته باشید با هر بودجه ای موجود می باشد، از خانه های ییلاقی کنار ساحل گرفته تا بهترین هتل های لوکس دنیا. علیرغم موج عظیمی از گردشگران کشور تایلند همچنان فرهنگ و تاریخ خاص تایلندی خود را حفظ کرده است.

هتل های تور تایلند

گلفام سفر با گارانتی هتل های متنوع در تایلند امکان انتخابی مناسب را برای شما مسافرین عزیز فراهم نموده است. هتل های گارانتی شده 3،4،5 ستاره با خدمات و سرویس های متفاوت بنا به درخواست مسافرین می باشد. به دلیل وسعت زیاد تایلند یکی از مسائل مهم در تور تایلند انتخاب هتل در محل مناسب می باشد. استفاده کامل از هتل درزمان ورود و خروج از هتل. هتل ها با ستاره های واقعی از تمام گروه های بین المللی گارانتی شده می باشد.


تور تایلند با گلفام سفر

تور تایلند را با آژانس مسافرتی گلفام سفر تجربه کنید. گلفام سفر مجری مستقیم و تخصصی تورهای تایلند می باشد پرواز ها و هتل ها گارانتی بوده و ما تضمین بهترین کیفیت و قیمت تور تایلند را به شما مسافران عزیز می دهیم. تور تایلند به همراه گشت شهری می باشد

پرواز تور تایلند

پرواز تور تایلند با بهترین ایرلاین های داخلی و خارجی جهت رفاه مسافرین عزیز انتخاب می شود


قیمت تور تایلند

قیمت تور تایلند بر اساس بهترین کیفیت و خدمات بسته شده است. کیفیت و قیمت تور تایلند اولین اولویت آژانس گلفام سفر می باشد

جغرافیا تایلند

تایلند کشوری در شبه‌جزیره هندوچین واقع در جنوب شرقی آسیا می باشد. تایلند با مساحتی حدود 513.000 کیلومتر مربع، 51 امین کشور جهان از نظر اندازه می باشد و با جمعیت حدود 66 میلیون نفر 20 امین کشور جهان از نظر جمعیت می باشد. پایتخت و بزرگترین شهر آن بانکوک است. تایلند یک سلطنت مشروطه است و در طول چندین دهه بین دموکراسی پارلمانی و شورای نظامی جابه جا شده است و آخرین کودتا توسط شورای ملی صلح و قانون در ماه می 2014 اتفاق افتاد. بانکوک پر جمعیت ترین شهر تایلند می باشد. تایلند از شمال با میانمار و لائوس ، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با خلیج تایلند و مالزی، و از غرب با دریای آندامان هم مرز است. مرزهای دریایی آن عبارتند از ویتنام در خلیج تایلند در جنوب شرقی و اندونزی و هند در دریای آندامان در جنوب غربی.

آب و هوا تایلند

آب و هوای تایلند استوایی است و در نتیجه بسیار گرم و مرطوب می باشد. در تمام طول سال دما در محدوده ی 28 الی 35 درجه سانتی گراد می باشد. در کل دارای سه فصل است، خنک: از نوامبر تا اواخر فبریه، بسیار گرم: از مارچ تا ژوئن، و بارانی: از جولای تا اکتبر.


مذهب و زبان تایلند

زبان رسمی مردم تایلند، تایلندی (Thai) می باشد. مذهب رایج در تایلند بودایی تراوادا می باشد که بخشی جدایی ناپذیر از هویت و فرهنگ تایلندی است.

فرهنگ تایلند

فرهنگ سرزمین اصلی تایلند بیشترین تاثیر را از بوداییسم برگرفته است اگرچه بر خلاف کشورهای بودایی شرق آسیا، بودایی های تایلند پیرو مکتب تراوادا هستند که بیشتر به ریشه های هندی آن نزدیک است. معابد تایلندی با عنوان WATS با طلا درخشان می باشند و با رنگ های متنوع مزین شده اند. برخی از هنر های سنتی محبوب در تایلند از جمله رقص و موسیقی سنتی، بر پایه آیین های مذهبی می باشند. بوکس تایلندی یک ورزش خشن معروف است که از آموزش های نظامی رزمندگان تایلندی می باشد و بدون شک بهترین ورزش بومی شناخته شده در کشور است.


غذا تایلند

اگر تور تایلند را خریداری نمودید غذا در تایلند یکی از نکات مهم برای مسافران تور الیلند می باشد. غذاهای تایلندی از پنج طعم اساسی تشکیل شده اند: شیرین، تند، ترش، تلخ و شور. مواد تشکیل دهنده متداول مورد استفاده در غذاهای تایلندی شامل سیر، فلفل، آب لیمو، علف لیمو، گشنیز، کوشنه ، شکر خرما، و سس ماهی، می باشد. غذای اصلی تایلند برنج است (انواع برنج به خصوص یاسمن) که در همه ی وعده های غذایی بخش عمده را تشکیل می دهد. تایلند برای مدت زیادی بزرگترین صادر کننده ی برنج جهان بوده است.