5 مورد از کثیف ترین بخش های هواپیما

برای تجربه پروازی تمیز، از کثیف ترین بخش های هواپیما دوری کنید. در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا با 5 مورد از آن ها آشنا شوید.

  1. میز هواپیما

شاید باورش سخت باشد، اما می دانستید برخی از والدین پوشک کودک خود را روی میز هواپیما عوض می کنند؟ و برخی دیگر از مسافران آدامس خود را به آن ها می چسبانند؟

با توجه به پژوهشی در دانشگاه آبورن، باکتری ها می توانند تا 3 روز، روی میز های پلاستیکی زنده بمانند.

برخی از هواپیمایی ها هر شب میز ها را تمیز می کنند. اما به گفته ی مهماندار هواپیمایی که در بخش بیزنس فعالیت می کند، با یک دستمال از ردیف یک شروع به تمیز کردن می کنند و تا ردیف 35 پیش می روند.

کثیف ترین بخش های هواپیما کجاست

کثیف ترین بخش های هواپیما کجاست

 

  1. مجلات درون پرواز

در سفر های طولانی و حوصله سر بر کتاب و مجلات همراه خوبی می باشند. با این حال بهتر است که از مجلات موجود در هواپیما دوری کنید، مخصوصا آن ها که دارای پارگی می باشند، زیرا در این ناحیه جرم ها جمع می شوند. همیشه کتاب و مجله ی خودتان را همراه داشته باشید.

دانستن کثیف ترین بخش های هواپیما

 

  1. سرویس بهداشتی

بین هر شست و شو حدودا 50 مسافر از سرویس بهداشتی استفاده می کنند. همیشه دستمال های ضدعفونی کننده و ضد عفونی کننده ی دست همراه خود داشته باشید، و همچنین قبل از فشار دادن دکمه ی کثیف فلاش، درب توالت را ببندید.

دانستن کثیف ترین بخش های هواپیما

کثیف ترین بخش های هواپیما کجاست

 

  1. پتو و بالش

به منظور دوری از بیماری ها، همیشه پتو و بالش هایی که در پلاستیک بسته می باشند را استفاده کنید. هرچند که همان پتوها نیز به صورت منظم تمیز نمی شوند. از خودتان بپرسید چند نفر قبل از شما از آن ها استفاده کرده اند؟ برای آرامش و آسودگی خاطر، پتوی خودتان را به همراه داشته باشید. با توجه به گزارش شبکه ی خبری "سی ان ان" شرکت های هواپیمایی پتوهای خود را پس از هر 5 الی 30 روز می شویند و تنها در صورت لک و یا کثیفی قابل مشاهده شستشو انجام می شود. بسته بندی به معنای تمیزی آن ها نمی باشد.

کثیف ترین بخش های هواپیما کجاست

دانستن کثیف ترین بخش های هواپیما

برای خرید بلیط هواپیما به سایت گلفام سفر مراجعه بفرمایید.گلفام سفر در تمامی مراحل سفر در خدمت شما مسافرین محترم است.

  1. صندلی های چرمی

با توجه به پژوهشی، میکروب های موجود در صندلی های چرمی هواپیما تا 7 سال زنده می مانند. مدل صندلی اهمیتی ندارد، جرم ها در آن خانه می کنند. پاکسازی که میان پرواز ها انجام می شود، تاثیری زیادی بر جرم ها ندارد. همانطور که قبل تر اشاره کردیم بالش خود را همراه داشته باشید تا از جرم ها و شپش دوری کنید.

کثیف ترین بخش های هواپیما

کثیف ترین بخش های هواپیما

 

 
© 2018 , All Right Reserved