وی هتل پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

وی هتل پاتایا Way Hotel، تنها 6 دقیقه تا ساحل فاصله دارد. از امکانات این هتل می توان به اتاق های لوکس با مبلمان شیک و بالکن های شخصی، 3 رستوران، 2 استخر روباز و اینترنت بی سیم رایگان اشاره کرد.

تمامی اتاق های هتل مجهز به پنجره های سراسری، مبلمان شیک با طراحی ظریف، تلویزیون های صفحه تخت، دستگاه پخش کننده دی وی دی و وان حمام می باشند. تمامی اتاق ها دارای منظره زیبایی از شهر نیز می باشند.

میهمانان می توانند از چشم انداز زیبای دریا در حالی که در رستوران او (Eve Restaurant) غذا های بین المللی میل می کنند لذت ببرند. در کافه لین فیتز نوشیدنی های مخصوصی برای میهمانان سرو می شود. در کافه وی نیز توشیدنی های متعدد و مخصوص به همراه شیرینی های خانگی سرو می شود.

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام هتل به تمرین پرداخته و یا از غذا های کبابی که در کنار استخر سرو می شود لذت ببرند. پذیرش هتل به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد. این هتل همچنین سرویس رفت و آمد برای میهمانان فراهم کرده است.

فاصله وی هتل تا مزرعه نانگ نانچ ارچید(Nong Nuch Orchid) و کافه سیم کانتری (Siam Country Club) 20 دقیقه و  تا ساحل بنگ سین (Bang Sean) 40 دقیقه می باشد. پارکینگ رایگان نیز در این هتل وجود دارد.

اتاق جلسه وی هتل

این هتل دارای دو اتاق جلسه می باشد که از یکی برای کنفرانس ها با نور و تجهیزات صوتی تصویری لازم  استفاده می شود، و ازدیگری برای جلسه های بزرگ استفاده می شود که دارای گنجایش  200 نفر می باشد.

رستوران های وی هتل

رستوران او EVE

میهمانان می توانند در این رستوران شبانه روزی غذا های آسیایی و اروپایی را سفارش داده و میل کنند.

کافه ووی WAVY

در این کافه میان وعده های سبک همراه با نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می شود.

کافه لین فیتز LYNN FITZ

محل مناسبی برای ریلکس کردن بوده و با چشم انداز زیبایی که  از دریا دارد باعث به آرامش رسیدن میهمانان می باشد. در این کافه برای میهمانان نوشیدنی های مخصوصی سرو می کنند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان      پارکینگ رایگان     اتاق غیر سیگاری ها    رستوران    پذیرش 24 ساعته   کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Superior Room with City View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Superior Room with Sea View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved