هتل والدورف آستوریا دبی

دبی - پالم جمیرا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل والدورف آستوریا پالم جمیرا دبی (Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah) ، در پالم جمیرا واقع شده است. از امکانات این هتل می‌توان به اتاق‌های لوکس با چشم انداز زیبا از خلیج فارس، ساحل خصوصی، استخر شنا با سیستم کنترل دما، ورزش‌های آبی، زمین تنیس، باشگاه کودکان، مرکز آبگرم و اینترنت بی‌سیم رایگان اشاره نمود.

تمامی اتاق‌های هتل با مبلمان مدرن و دکوراسیون ظریف و شیک مجهز به بالکن‌های بزرگ با چشم انداز زیبا از پالم جمیرا و آسمان دبی، اتاق نشیمن، اتاق کار، تلویزیون صفحه تخت، حمام بزرگ مرمر با تلویزیون و دوش آب به همراه لوازم بهداشتی رایگان می‌باشند.

در این هتل 6 رستوران و کافه وجود دارد غذاهای متنوعی از قبیل غذاهای عربی در مزریه و غذاهای اسیایی در ال ای اُ (LAO) سرو می‌شوند. میهمانان می‌توانند غذاهای معمول را نیز در رستوران‌ هینز بک میل نمایند. در رستوران پالم اونیو و لانگ نوشیدنی‌های مخصوص به همراه غذاهای بین المللی برای میهمانان سرو می‌شود. در کافه سرافینا (Serafina Bar) نوشیدنی‌های مخصوص همراه با سرگرمی‌های متنوع برای میهمانان ارائه می‌شود.

فاصله هتل تا مارینا دبی 10 دقیقه، تا برج خلیف و دبی مال 30 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی دبی 35 دقیقه است.

 

مرکز آبگرم هتل والدورف آستوریا دبی

این مرکز آبگرم بزرگ با فضای سر پوشیده و باز به مساحت 3200 متر بوده و خدماتی از قبیل انواع ماساژها و روش‌های درمانی، 12 اتاق درمان، 2 اتاق مخصوص زوج‌ها، فواره یخ، وان حمام ودوش آب گرم، سونا و سالن‌های حرارتی، اتاق بخار، اسپا بوتیک، اتاق‌ای بخار درمانی با گیاه‌های طبیعی و ... را برای میهمانان ارائه می‌دهد.

 

رستوران‌های هتل والدورف آستوریا دبی

رستوران مزریه Mezzerie

در این رستوران شیک و 24 ساعته وعده‌های غذایی صبحانه، نهار و شام از غذاهای عربی و بین المللی برای میهمانان سرو می‌شود.

رستوران پالم اونیو Palm Avenue

در نزدیکی استخر واقع شده و غذاهای مدیترانه‌ای و بین المللی خوش طعمی را برای میهمانان سرو می‌نماید. میهمانان می‌توانند در این رستوران تمام و عده‌های غذایی صبحانه، نهار و شام را میل نمایند. رستوران پالم اونیو با سرو نوشیدنی‌های مخصوص زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می‌زند.

کافه سارافینو Serafina

با طراحی داخلی ایتالیایی و سرو نوشیدنی‌های مخصوص زمان مفرحی را برای میهمانان رقم می‌زند.

هتل والدورف آستوریا دارای 3 رستوران و کافه دیگر می‌باشد که انواع غذاهای محلی و بین المللی را برای میهمانان سرو می‌کنند.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی‌سیم رایگان / استخر شنا / ساحل / اتاق‌های خانوادگی / پارکینگ خصوصی رایگان / مرکز تناسب اندام مجهز / کافه  

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved