هتل توریا کالوتارا بنتوتا

بنتوتا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

 

هتل توریا کالوتارا بنتوتا Turyaa Kalutara با سه هکتار زمین دارای دو بنای شش طبقه است که شامل دو استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، کتابخانه و یک سالن کنفرانس است. همراه  با 199 اتاق لوکس با بالکن های خصوصی برای هر اتاق و زمین های ورزشی مختلف، امکان برگزاری مراسم ازدواج رویایی در غروب خورشید یا مهمانی های دیگر. تعطیلات فراموش نشدنی همراه با امکانات مدرن و هرانچه را که از یک هتل 5 ستاره انتظار دارید را در هتل توریا تجربه کنید. موسیقی زنده را در لابی هتل همراه با امواج زیبای اقیانوس در بهشت ساحلی سریلانکا می توان تجربه کرد.

اتاق ها:

155 اتاق دوبلکس،30 اتاق تک نفره، 2 سوئیت خانوادگی، یک سوئیت تک و لوکس، که همگی دارای مبلمان و با تجهیزات مدرن و لوکس هستند. همچنین نمای تمامی اتاق ها رو به اقیانوس هند است.

امکانات رفاهی:

صرافی، پزشک در هتل، استخر روباز، زمین تنیس، میز پینگ پنگ، میز بیلیارد، باشگاه بدنسازی، سونا، اسپا، کتابخانه، بوفه کنار استخر

امکانات عمومی:

مغازه، روزنامه، امکانات برای معلولین و کم توانان، خشک شوئی، اتاق مخصوص غیر سیگاری ها، وای فای رایگان در تمامی محوطه هتل و اتاق ها، آسانسور برای حمل بار، پارکینگ رایگان

غذا و نوشیدنی:

هتل شامل هفت رستوران و کافی شاپ متنوع با منوهای منحصر به فرد است.

رستوران سوار: رستوران اصلی هتل است و انواع غذاهای بین المللی و اروپایی را ارائه می دهد. این رستوران دارای کابین نمایش پخت و پز است که مهمانان برای سرگرمی می توانند شاهد مراحل پخته شدن غذای خود باشند.

رستوران پینک لابستر: رستوران دریایی هتل است که انواع غذاهای دریایی سریلانکایی و بین المللی در آن سرو می شود. مهمانان این رستوران می توانند انتخاب کنند که غذایشان به صورت کباب شده یا سرخ شده و یا با بخار پخته شود.

رستوران تازا : رستوران عربی هتل است که به هنگام نهار و شام باز است. انواع غذاهای خاورمیانه ای از جمله فلافل در این رستوران سرو می شود.

کافی شاپ ساماسا : کافی شاپ 24 ساعته که ارائه دهنده ی انواع عصرانه و نوشیدنی های گرم و سرد است.

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بنتوتا

 
© 2018 , All Right Reserved