هتل زیگن پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل زیگن تاور پاتایا The Zign Hotel، دارای  اتاق ها مدرن یوده و در فاصله 1 دقیقه ای از ساحل قرار دارد. این هتل 8 رستوران را در خود جای داده است. هتل زیگن در نزدیکی خیابان اصلی واقع شده، میهمانانی که در این هتل اقامت می کنند دسترسی راحتی به وسایل حمل و نقل عمومی را خواهند داشت. این هتل در نزدیکی مقبره حقیقت پاتایا واقع شده است.

اناق های این هتل شیک بوده و دارای طراحی ظربف می باشند.

میهمانان می توانند در رستوران های هتل غذا های ایتالیایی، چینی و غربی میل کنند.

در هتل ریگن تاور پاتایا مرکز تناسب اندام برای تمرین ممیهمانان و سونا همچنین مربی بدنسازی بنا به در خواست میهمانان وجود دارد.

در مرکز تناسب اندام آب میوه های تازه، و میان وعده های سبک برای میهمانام سرو می شود. انواع روش های درمانی و ماساژ های مختلف در این هتل نیز برای میهمانان فراهم شده است.

مرکز آبگرم زافورا هتل ریگن تاور

 میهمانان می توانند در این مرکز آبگرم ریلکس کرده و از خدماتی که در زافورا ارائه می شود لذت ببرند. خدماتی که در این مرکز ابگرم و سلامتی ارائه می شود شامل ارائه انواع روش های متنوع درمانی گیاهی با مواد اولیه تازه، جوانسازی، انواع ماساژ ها، ماساژ تایلندی، اتاق های درمانی زوج ها، اتاق های درمانی مجرد ها، اتاق های VIP و... می شود.

مرکز تناسب اندام ز فیتنس  Z Fitness هتل ریگن تاور

در این مرکز تناسب اندام لوکس تمام تجهیزات لازم برای تمرین بدنسازی میهمانان وجود دارد. میهمانان می توانند با تمرین در این مرکز تناسب اندام سوالات و مشکلات خود را از مربیانی که در این مرکز مشغول هستند را مطرح نمایند. در ز فیتنس ، کافه نیز وجود دارد که برای میهمانانی که در این مرکز تناسب اندام به تمرین می پردازند آب میوه های تازه و میان وعده های سبک ارائه می کند.

رستوران های هتل ریگن تاور

کافه فریگ FRIGG CAFÉ

در این کافه با چشم انداز زیبا مهمانان می توانند میان وعده های سبک همراه با دسر های خوش طعم را برای میهمانان سرو می کنند.

کافه بیزCAFE   BIZ

این کافه با طراحی مدرن و شیک مناسب برای قرار های کاری و رسمی می باشد. میهمانان می توانند میان وعده های سبک را در این کافه میل نمایند.

رستوران چیفان CHI FAN

میهمانان می توانند در این رستوران مدرن و شیک غذا های آسیایی را سفارش داده و میل نمایند.

از دیگر کافه ها و رستوران های هتل می توان به رستوران دسین، رستوران دازل لانگ و کافه اسکارلت اشاره نمود که هر کدام در نوع خود منحصر به فرد می باشند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا      اینترنت بی سیم رایگان     ساحل    پارکینگ رایگان     مرکز تناسب اندام    اتاق غیر سیگاری ها     کافه     

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

Superior Room with City View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Superior Room with Sea View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Junior Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved