هتل ریتریت پالم دبی ام گالری بای سوفیتل دبی

دبی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ریتریت پالم دبی ام گالری بای سوفیتل دبی (The Retreat Palm Dubai MGallery by Sofitel) ، در ساحل واقع شده می باشد. این هتل اولین مرکز سلامتی امارات را  دارد که خدمات همه جانبه و تجربه ای تکرار نشدنی را برای میهمانان ارائه می کنند. این هتل 4 ستاره استراحتگاه راحتی می باشد که در شرق جمیرا واقع شده است. در مرکز سلامتی این هتل به فلسفه سلامتی ذهن، بدن و روح رسیدگی می شود. اولین مرکز سلامتی امارات مرکز سلامت رایا ( (Rayyaمی باشد.

هتل ریتریت پالم دبی مک گالری بای سوفیتل دارای 255 اتاق و سوئیت می باشد که با امکاناتی که در این هتل ها وجود دارد این اقامتگاه ها را به یکی از آرام و راحت ترین هتل ها تبدیل کرده است. مبلمان اتاق ها از چوب و سنگ های اصیل و گران قیمت ساخته شده اند. تمامی اتاق ها و سوئیت ها چشم انداز زیبا و حیرت انگیزی را از خلیج فارس، پالم جمیرا و برج خلیفه را دارند. از امکاناتی که این هتل ارائه می دهد می توان به سیستم تهویه هوا، تلویزیون LCD، چای/قهوه ساز، مینی بار، چراغ خواب، حمام های شخصی و سیستم های پیشرفته تلویزیونی اشاره کرد.

مرکز سلامتی رایا برای سلامتی جامع و ارائه خدمات ارگانیک ساخته شده است. در این مرکز سلامتی خدماتی از قبیل  جوانسازی و محیطی برای آرامش وجود دارد. مرکز سلامتی رایا 360 روش درمانی متفاوت برای رساندن به سلامتی کامل بدن، ذهن و روح میهمانان را ارائه می کند. پکیج های متفاوت با روش های درمانی متنوع در این مرکز آبگرم برای میهمانان ارائه می شود. در این مرکز آبگرم مربیان بهداشت، تغذیه و روانشناس برای کمک به میهمانان مشغول به کار هستند.

هتل ریتریت پالم دبی مک گالری بای سوفیتل دارای 4 رستوران متفاوت می باشد که غذا های بین المللی، محلی ، ارگانیک و سالم را برای میهمانان سرو می کنند. در این رستوران ایستگاه بار بکیو نیز وجود داردکه کباب های تازه و خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نماید. همچنین میهمانان می توانند غذا های شرقی را نیز در این رستوران میل نمایند. کافه واقع شده در کنار استخر و کابان ها، آبمیوه های تازه و ارگانیک و همچنین شیرینی های خوش طعمی را برای میهمانان سرو می نمایند.

فاصله هتل از دبی مارینا 10 دقیق، از برج خلیف و دبی مال 20 دقیقه، و تا فرودگاه بین المللی 25 کیلومتر می باشد.

 

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان / ساحل / سرویس رفت و آمد فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / استخر روباز / پارکینگ رایگان / کافه    

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

Classic Sea view Room

تعداد

41

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دبی

 
© 2018 , All Right Reserved