هتل پریویلیج ازرا بیچ کلاب سامویی

ساموئی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل پریویلیج ازرا بیچ کلاب سامویی The Privilege Hotel Ezra Beach Club، در ساحل بانگراک واقع شده و با معبد بودا تقریبا 2 کیلومتر فاصله دارد. از امکانات این هتل می توان به استخر روباز، تراس برای آفتاب گیری و رستوران اشاره نمود. این هتل تا روستا معروف فیشر من 5 دقیقه فاصله دارد.

تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه هوا، اتاق نشیمن، چشم انداز زیبا از دریا، استخر و یا باغ، اتاق های مخصوص برای استراحت میهمانان، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، سشوار و اینترنت بی سیم رایگان در تمامی نقاط می باشند.

پذیرش هتل، به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان می باشد.

کرایه ماشین در هتل برای میهمانان مقدور می باشد. از سرگرمی های هتل می توان به غواصی و اسنورکلینگ اشاره کرد. فاصله هتل تا ساحل چاونگ 15 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی ساموئی 10 دقیقه می باشد.

مرکز آبگرم هتل پریویلیج ازرا بیچ کلاب

در این مرکز آبگرم دوش های درمانی متفاوت، اسکراب بدن، انواع ماساژ مختلف ارائه می شود. میهمانان می توانند با مراجعه به این مرکز آبگرم به آرامش بی نظیری دست یابند.

کافه هتل پریویلیج ازرا بیچ کلاب

کافه هتل با نوشیدنی های متنوع به همراه موسیقی زنده پذیرای میهمانان می باشد. میهمانان می توانند زمان مفرحی را در این کافه سپری نمایند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان     سرویس رفت و آمد فرودگاهی    ساحل     اتاق های خانوادگی   مرکز آبگرم و سلامتی   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های ساموئی

 
© 2018 , All Right Reserved