هتل لیلا امبیانس کانونشن دهلی

دهلی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل لیلا امبیانس کانونشن دهلی The Leela Ambience Convention Hotel, Delhi، با مرکز شهر 20 دقیقه فاصله دارد. این هتل ارائه دهنده امکاناتی از قبیل اتاق های مدرن، رستوران های عالی، مرکز تناسب اندام، 2 استخر روباز، مرکز آبگرم و پارکینگ خصوصی رایگان می باشد.

تمامی اتاق های هتل لیلا امبیانس کانونشن مجهز به تلویزیون LCD، مینی بار، چای/قهوه ساز، حمام های خصوصی با دوش آبگرم، لوازم آرایش بهداشتی و سشوار می باشند

میهمانان می توانند از سونا و حمام ترکی که در مرکز آبگرم این هتل وجود دارد لذت ببرند. در مرکز آبگرم هتل همچنین تراس های شخصی وجود دارد. حمام با آب گرم، اتاق نشیمن، اتاق نشیمن در محیط داخلی و خارجی و همچنین تراس یوگا جز خدمات این مرکز آبگرم می باشد.

غذا های خوش طعم شمال هند در رستوران دیلی 32 برای میهمانان سرو می شود. رستوران می کان غذا های جنوب آسیا را برای میهمانان سرو می کند. کافه کنس با چشم انداز زیبایی از استخر غذا های چینی و غربی را برای میهمانان سرو می نماید. در کافه دیگر این هتل انواع نوشیدنی های متفاوت برای میهمانان سرو می شود.

فاصله هتل تا بزرگراه ملی 8 کیلومتر و تا فرودگاه دهلی 45 دقیقه می باشد.

امکانات محبوب هتل

سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اینترنت بی سیم رایگان  استخر شنا  اتاق های خانوادگی   استخر روباز   مرکز تناسب اندام    کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های دهلی

 
© 2018 , All Right Reserved