هتل فرن اکوتل جیپور

جیپور
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل فرن اکوتل جیپور  The Fern - An Ecotel Hotel, Jaipur، در راجستان و در 3 کیلومتری فرودگاه بین المللی جیپور واقع شده می باشد. از امکانات تفریحی این هتل می توان به استخر واقع شده بر روی پشت بام، مرکز آبگرم و پارکینگ رایگان اشاره نمود. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون LCD می باشند.

تمامی اتاق های هتل دارای امکاناتی از قبیل مبلمان چوبی، مینی بار، جعبه سپرده امانات، حمام های شخصی، دوش آب گرم و لوازم آرایش و بهداشتی می باشند.

میهمانان می توانند از ماساژ های مرکز آبگرم و یا تمرین در مرکز تناسب اندام هتل لذت ببرند. همچنین این هتل دارای کتابخانه می باشد که علاقه مندان می توانند به این کتابخانه مراجعه کنند. مساعدت های توری نیز در فرن اکوتل جیپور در دسترس میهمانان قرار می گیرد.

دو رستوران موجود در هتل فرن اکوتل غذا های محلی و یا بین المللی همراه با نوشیدنی های متنوع برای میهمانان سرو می نماید. رستوران گرند ترانک غذا های سنتی محلی را برای میهمانان سرو می نماید. در این رستوران موسیقی زنده نیز برگزار می شود.

فاصله این هتل تا مرکز شهر جایپور و ایستگاه قطار جایپور  25 دقیقه می باشد.

امکانات محبوب هتل

سرویس رفت و آمد فرودگاهی    اینترنت بی سیم رایگان    استخر برای شنا    پارکینگ رایگان   رستوران   مرکز سلامتی و تناسب اندام   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD ROOM

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های جیپور

 
© 2018 , All Right Reserved