هتل تکسیم لانژ استانبول

استانبول - تکسیم بیگلو
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل تکسیم لانژ استانبول (Taxim Lounge Hotel)، ساختمانی با قدمت 200 سال دارد و در منطقه ی تکسیم واقع شده است. این هتل 4 ستاره دارای یک رستوران، اینترنت بی سیم رایگان و کانتر پذیرش 24 ساعته می باشد.

اتاق های هتل تکسیم لانژ مجهز به سیستم تهویه هوا ی مطبوع، صندوق، لوازم اتو کشی، کتری برقی، مینی بار و فضا ی نشیمن هستند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق شامل دوش، سشوار و حوله می شود. لوازم رایگان تهیه ی چای و قهوه در داخل اتاق ها قرار داده شده و به صورت روزانه شارژ می شوند.

می توانید همه روزه در کافه رستوران تکسیم لانژ صبحانه ی سلف سرویس میل کنید. نهار و شام نیز در رستوران ارائه می شوند. همچنین یک باغ جزو مجموعه ی رستوران می باشد.

فروشگاه ها، کافه ها، رستوران ها و گالری های هنری زیادی در اطراف هتل تکسیم لانژ قرار دارند. مرکز بین المللی نمایشگاه ها و همایش ها ی لطفی کردار در 3 کیلومتری هتل واقع شده است. فرودگاه آتاتورک 19.3 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

 

خدمات و تسهیلات هتل تکسیم لانژ استانبول

از صبحانه ی سلف سرویس و مغذی هتل تکسیم لانژ لذت ببرید. اینترنت بیسیم رایگان در اتاق ها و مجموعه ی هتل قابل دسترسی است. در صورت تقاضا سرویس کرایه ی اتومبیل به مهمانان عزیز ارائه می شود. مهمانان تکسیم لانژ می توانند در صورت درخواست و پرداخت اضافه بها از سرویس حمل و نقل فرودگاهی یک یا دو طرفه استفاده کنند. در محیط تاریخی و لوکس کافه رستوران سفارشی هتل طعم غذا هایی بی نظیر را بچشید. خدمات مقرون به صرفه و سریع لباسشویی، خشکشویی و اتو کشی توسط هتل ارائه می شود. در صورت تمایل می توانید از برنامه های گردشگری خصوصی هتل بهره ببرید و داخل و خارج شهر استانبول به سیاحت بپردازید. خدمات اتاق به صورت 24 ساعته در دسترس شما خواهد بود و می توانید با یک تماس تلفنی کلیه ی نیاز های خود را با پرسنل هتل تکسیم لانژ در میان بگذارید. با پرداخت اضافه بها به صورت روزانه روزنامه ها و مجله های محلی و خارجی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

غذا خوری در هتل تکسیم لانژ استانبول

طعم های بی همتا و لذیذ در محیطی شیک و راحت انتظار شما را می کشند. کافه رستوران تکسیم لانژ منویی از غذا های محبوب و معروف، استیک های ویژه، برگر و انواع پنیر را ارائه می دهد. پیشنهاد می شود نوشیدنی های متنوع و کوکتل های گوارا ی تکسیم لانژ را امتحان کنید. باغ زمستانی رستوران بسیار زیبا است.

 

تعداد اتاق ها: 34

محبوب ترین امکانات هتل:

اینترنت بی سیم رایگان / حمل و نقل فرودگاهی / اتاق های خانوادگی / ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها / رستوران / خدمات اتاق

checkin
ساعت ورود به اتاق: 00:00 تحویل اتاق: 00:00
map
نام اتاق

Standard Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Comfort Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Superior Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Connecting Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Single Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های استانبول

 
© 2018 , All Right Reserved