هتل سولتوس لارناکا

لارناکا
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سولتوس لارناکا Sveltos Hotel، در لارانکا و در 200 متری ساحل واقع شده است. از امکانات هتل می‌توان به  استخر با تخت‌های مخصوص آفتاب گیری، اینترنت بی‌سیم رایگان در اماکن عمومی، بالکن‌های خصوصی با چشم انداز زیبا از استخر و طبیعت می‌باشد.

در این هتل بازسازی شده انواع تجهیزات از قبیل سیستم تهویه هوا، تلویزیون با کانال‌های متنوع، سشوار، حمام خصوصی، یخچال با هزینه اضافی در اتاق‌ها وجود دارند.

زمین تنیس، زمین بسکتبال، اتاق بازی، میز بیلیارد، دارت، استخر و زمین بازی برای کودکان جز امکانات تفریحی هتل برای میهمانان می‌باشد.

در رستوران فنری صبحانه‌های خوش طعم سرو می‌شود. در کافه رستوران نزدیک استخر انواع غذاهای بین المللی و محلی را همراه نوشیدنی‌های مخصوص، برای میهمانان سرو می‌شود. شب‌ها اغلبا در این هتل موسیقی همراه با غذاهای کبابی برای میهمانان ارائه می‌شود.

کارکنان 24 ساعته هتل آماده راهنمایی میهمانان در هر زمینه‌ای می‌باشند. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی لارانکا 10 کیلومتر و تا مرکز شهر 7 کیلومتر می‌باشد. پارکینگ رایگان نیز در این هتل برای میهمانان وجود دارد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا      اینترنت بی سیم رایگان        پارکینگ رایگان      رستوران      ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق‌ها     پذیرش 24 ساعته      کافه  

 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های لارناکا

 
© 2018 , All Right Reserved