هتل سورتل کوش آداسی

کوش آداسی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سورتل گوش آداسی (Surtel Hotel)، رو به دریا در مرکز کوش آداسی واقع شده است. اتاق های این هتل 3 ستاره دارای یک استخر روباز، تهویه هوای مطبوع، تلویزیون و بالکن هستند. اینترنت بی سیم رایگان در هتل سورتل موجود می باشد.

تمامی اتاق های هتل سورتل مجهز به اثاثیه مدرن، مینی بار، حمام و سشوار هستند. صبحانه به صورت سلف سرویس در هتل سورتل ارائه می شود. رستوران هتل برای مهمانان گرامی انواع غذاهای لذیذ بین المللی آماده کرده است. مجموعه متنوعی از نوشیدنی ها تازه در کافه هتل سرو می شود.

لابی هتل سورتل با دکوراسیونی سنتی می تواند مکان ایده آلی برای استراحت باشد. مهمانان می توانند در فضای اطراف استخر روباز هتل به همراه چشم اندازی زیبا از دریا، حمام آفتاب بگیرند.

هتل سورتل کمتر از 20 کیلومتر با شهر یونانی تاریخی افسوس (Ephesus) فاصله دارد. در 28 کیلومتری هتل، خانه مریم مقدس (House of Virgin Mary) واقع شده است. نزدیکترین فرودگاه به هتل سورتل، فرودگاه عدنان مندرس، به اندازه 80 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

پارکینگ رایگان در مجموعه هتل سورتل موجود است.

 

غذاخوری در هتل سورتل کوش آداسی

رستوران اصلی هتل سورتل انواع غذاها را در چشم اندازی بی نظیر از دریا برای شما آماده کرده است. هتل سورتل شامل 3 کافه، کافه ای در تراس و کافه ی لابی می شود.

 

تعداد اتاق ها: 90

محبوب ترین امکانات هتل

اینترنت بی سیم رایگان / پارکینگ رایگان / امکانات مناسب افراد کم توان / سرویس اتاق

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

Standard Room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کوش آداسی

 
© 2018 , All Right Reserved