هتل سان شاین رزیدنس پاتایا

پاتایا
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سان شاین رزیدنس پاتایا Sunshine Hotel & Residences، با ساحل 4 دقیقه فاصله دارد. این هتل در نزدیکی مرکز تفریحات شبانه می باشد. 3 استخر، پارکینگ رایگان و اینترنت بی سیم رایگان در مکان های عمومی برای میهمانان فراهم شده است.

اتاق های هتل سانشاین دارای سیستم تهویه هوا، تلویزیون با کانال های متنوع، مینی بار و حمام خصوصی می باشد. تعدادی از اتاق های این هتل دارای چشم انداز زیبایی از طبیعت پاتایا هستند.

از امکاناتی که این هتل ارائه می دهد می توان به ماساژ، دو رستوران با غذا های بین المللی و سنتی و حیاط باغ مانند زیبا اشاره نمود.

جاذبه های گردشگری و مراکز خرید مهم در فاصله چند قدمی  از این هتل واقع شده اند.

اتاق جلسات هتل سان شاین رزیدنس پاتایا

در این اتاق ها جلسات کوتاه یا طولانی با نهایت ظرفیت 10 تا 50 نفر با تمام تجهیزات لازم فرا تر از انتظارات میهمانان برگزار می شود. میهمانان می توانند تجربه عالی را در این اتاق جلسات با تمام امکانات مورد نیاز داشته باشند.

اتاق ماساژ هتل سان شاین رزیدنس پاتایا

انواع ماساژ های تایلندی از جمله ماساژ پا، ماساژ با روغن و شیوه درمانی سنتی تایلندی نیز در این مکان برای میهمانان ارائه می شود.  

استخر روباز هتل سان شاین رزیدنس پاتایا

سه استخر شنا روباز در این هتل وجود دارد. هر سه استخر امکاناتی از قبیل هوله را در اختیار میهمانان قرار می دهد.

رستوران های هتل سان شاین رزیدنس پاتایا

رستوران دیلی برکفست DAILY BREAKFAST BUFFET

در جایی دنج و طبقه دوم هتل قرار گرفته است، این رستوران با طراحی جذاب و اتاق جدا برای استعمال دخانیات از 7 الی 11 صبح به روی میهمانان باز می باشد. صبحانه های این رستوران نیز از غذا های تند تایلندی، اسیایی، هندی و اروپایی می باشد. رستوران دیلی همچنین مواد غذایی از قبیل ماست، سالاد میوه، میوه تازه، میوه های برش داده شده ، انواع نان، شیرینی، کیک، سالاد ، سوشی، کالباس، ژامبون و بیکن را سرو می کند. در این رستوران ایستگاه تخم مرغ وجود دارد که تخم مرغ ها را به روش های گوناگون پخته و سرو می نمایند. غذا های این ایستگاه بسیار ارزان می باشد.

کافه آل دی ALL DAY CAFÉ

کافه آل دی از 8 صبح تا 12 شب به روی میهمانان باز می باشد. غذا های این رستوران سریع اماده شده و با مواد اولیه سالم و تازه درست می شوند. این رستوران دارای مجوز از سازمان بهداشت این کشور می باشد. میهمانان می توانند در اطراف این باغ به آرامش رسیده و از چشم انداز زیبا این مکان لذت برده و به تماشا برنامه های ورزشی از تلویزیون بپردازند.

کافه پول و تراس POOLBAR THE TERRACE

این کافه از 10 صبح تا 8 شب به روی میهمانان باز می باشد. میهمانان می توانند انواع نوشیدنی ها و اسنک ها را در این مکان میل نمایند. همچنین میهمانان می توانند از محیط سرسبز و استخر این رستوران لذت برده و نوشیدنی های مورد علاقه خود را میل کنند.  

روم سرویس ROOM SERVICE،  یکی از بهترین ویژگی های این هتل روم سرویس می باشد، میهمانان می توانند با تماس گرفتن با رستوران غذا های مورد علاقه خو را سفارش دهند. غذا هایی که میهمانان سفارش می دهند به اتاق ارسال می گردد.

امکانات محبوب این هتل

اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز    پارکینگ رایگان     اتاق های خانوادگی    اتاق غیر سیگاری ها     رستوران    کافه 

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 - 23:30 تحویل اتاق: 06:00 - 12:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های پاتایا

 
© 2018 , All Right Reserved