هتل سیرنه بلک آنتالیا

آنتالیا - بلک
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سیرنه بلک آنتالیا (Sirene Belek Hotel)، به اندازه ی 6 دقیقه پیاده روی با ساحل فاصله دارد. این هتل 5 ستاره در ساحل بلک واقع شده است و اتاق های آن مجهز به بالکن خصوصی می باشند. چند استخر روباز، یک مرکز آبگرم با استخر سرپوشیده و زمین های تنیس، از تسهیلات هتل سیرنه بلک به شمار می روند.

دکوراسیون داخلی اتاق های هتل سیرنه بلک مدرن است. تمامی اتاق ها شامل تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و میز تحریر می شوند. یک اتاق نشیمن مجزا نیز در برخی از اتاق ها وجود دارد.

مهمانان سیرنه بلک می توانند در رستوران های هتل انواع غذا های مدیترانه ای، آمریکا ی جنوبی و ترکی را میل نمایند. 4 رستوران سفارشی، 2 رستوران سلف سرویس و 6 کافه، گزینه های غذا خوری ارائه شده توسط هتل سیرنه بلک می باشند.

بسیاری از ورزش های آبی مانند اسکی روی آب، جت اسکی، قایق موزی و موج سواری، در مجموعه ی هتل سیرنه بلک ارائه می شوند. کلوب کودکان شامل 2 استخر کودک با دو سرسره و یک مینی دیسکو ی روباز می شود و مهمانان کوچک هتل سیرنه بلک می توانند در آن اوقات خوشی را سپری کنند.

در مرکز آبگرم هتل سیرنه بلک ماساژی آرامش بخش دریافت کنید یا از سونا، حمام ترکی، بدنسازی و تسهیلات ایروبیک موجود در مرکز بهره ببرید.

هتل سیرنه سرویس حمل و نقل به کلوب گلف آنتالیا را ارائه می دهد.

 

سرگرمی در هتل سیرنه بلک آنتالیا

هتل سیرنه بلک برای هر رده ی سنی مهمانی های مختلفی برگزار می کند. نمایش های استخری، برنامه های تفریحی، موسیقی زنده و کافه ی شبانه ی روباز خاطراتی فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهند زد. تیر اندازی با کمان، بدمینتون، زومبا، ژیمناستیک آبی، والیبال ساحلی، واترپولو، رینگو، قایق موزی، ویک بوردینگ، پاراسیلینگ، کانو، موج سواری و بسیاری دیگر، شماری از فعالیت های ورزشی تدارک دیده شده توسط هتل سیرنه بلک برای شما هستند. علاوه بر این، در صورت تمایل می توانید در کمپ ها و تورنمنت های حرفه ای فوتبال، تنیس، گلف و شنا شرکت کنید.

در ساحل هتل سیرنه بلک از آفتاب مدیترانه لذت ببرید. از ارائه ی حوله و سرویس نوشیدنی گرفته تا تخت های حمام آفتاب و برنامه های سرگرم کننده، سرویس ساحلی هتل برای رفاه شما انواع خدمات را آماده کرده است. استخر های تمیز و بزرگ هتل سیرنه بلک مکان هایی ایده آل برای تفریح و آب تنی هستند. می توانید از نوشیدنی های سرو شده در کافه های کنار استخر لذت ببرید.

 

مینی کلوب هتل سیرنه بلک آنتالیا

فضای بزرگ و بخش های کلوب کودکان هتل سیرنه بلک به گونه ای طراحی شده اند که فرزندان شما در محیطی امن لحظاتی بی نظیر را پشت سر بگذارند. رستوران، استخر، سینما، بازی ها و فعالیت های ویژه ی کودکان باعث می شوند مهمانان کوچک هتل سیرنه بلک هرگز این تعطیلات را فراموش نکنند. بخش مخصوص کودکان کمتر از 2 سال به والدین این فرصت را می دهد که با فرزندان خود بازی کنند. بخش های دیگر مخصوص کودکان 3 الی 5 سال، 6 الی 8 سال و 9 الی 12 سال است. فعالیت های کلوب تحت نظارت پرسنل حرفه ای این مرکز صورت می گیرند.

 

مرکز آبگرم هتل سیرنه بلک آنتالیا

مرکز آبگرم هتل سیرنه بلک به شما این فرصت را می دهد که احساس تازگی و طراوت کنید. خدمات مراقبتی و ماساژ های ارائه شده در این مرکز استرس های شما را از بین خواهند برد. مرکز آبگرم هتل سیرنه بلک شامل حمام ترکی، سونا و استخر سرپوشیده می شود.

 

غذا خوری در هتل سیرنه بلک آنتالیا

منو های ارائه شده در هتل سیرنه بلک توسط سرآشپزان حرفه ای تهیه شده اند. تقریبا غیر ممکن است که در هتل سیرنه بلک غذایی مطابق با سلیقه و ذائقه ی خود پیدا نکنید. رستوران های هتل سقف هایی بلند دارند و مجموعه ی متنوعی از غذا ها و نوشیدنی ها را در محیطی آرامش بخش سرو می کنند. در هر نقطه ای از هتل سیرنه بلک که تمایل به صرف نوشیدنی داشته باشید کافه ای را پیدا خواهید کرد که نوشیدنی های ویژه و کوکتل های معروف ارائه دهد.

رستوران ها: کیبِله ( اصلی، سلف سرویس )، لیمونه ( ایتالیایی )، مِرمِید ( دریایی )، سینی ( ترکی )، دراگون ( خاور دور )، اَسپِندوس فود کورت ( میانوعده )،

کافه ها: قنادی، لابی، هوپو، اسکله، اسپندوس، اسپندوس ( شبانه ) و المپیک.

 

تعداد اتاق ها: 426

محبوب ترین امکانات هتل:

اتاق های خانوادگی / اینترنت بی سیم رایگان / رستوران / مرکز آبگرم و سلامتی / بدنسازی / پارکینگ رایگان / ساحل خصوصی

checkin
ساعت ورود به اتاق: 12:00 تحویل اتاق: 12:00 - 13:00
map
نام اتاق

Standard (2 adults + 1 child)

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Superior Room (2 Adults +1 Child)

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Terrace Suite with Sea View

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Superior Room (2 Adults + 2 Children)

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Duplex Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Lale Suite

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Villa (4 Adults)

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Pasha Villa

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

نام اتاق

Myra Royal Villa

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های آنتالیا

 
© 2018 , All Right Reserved