هتل سیام کمپینسکی بانکوک

بانکوک
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سیام کمپینسکی بانکوک Siam Kempinski Hotel Bangkok، دارای امکاناتی از قبیل اینترنت بی سیم رایگان، مرکز تناسب اندام، استخر روباز در تمامی حیاط هتل و کافه می باشد.

اتاق های هتل مجهز به تلویزیون صفحه تخت با کانال های متنوع، اتاق نشیمن و استراحت برای راحتی میهمانان، تراس و یا بالکن خصوصی، حمام های خصوصی و دمپایی می باشند.

پذیرش  هتل به صورت 24 ساعته در حال سرویس دهی به میهمانان خواهد بود.

از دیگر خدمات هتل می توان به کرایه ماشین بنا به در خواست میهمانان اشاره نمود. فاصله هتل تا مرکز خرید پاراگون 200 متر، تا سمپانگ 3 کیلومتر و تا فرودگاه دون موانگ تقریبا 20 کیلومتر است .

این هتل برای علاقه مندان به خرید و غذا انتخاب مناسبی می باشد.

مرکز آبگرم هتل سیام کمپینسکی

در این مرکز آبگرم انواع ماساژ ها و روش های درمانی با شیوه های متنوع توسط متخصصان مرکز برای میهمانان ارائه می شود، میهمانان می توانند با مراجعه به این مرکز آبگرم به آرامش بی نظیری دست یافته و به دور از استرس های موجود روز فوق العاده ای را سپری نمایند.

رستوران های هتل سیام کمپینسکی

رستوران نیچه NICHE

در این رستوران شیک غذا های متنوع از سراسر جهان برای میهمانان سرو می شود.

کافه هانومن HANUMAN CAFÉ

در این کافه لوکس صبحانه، نهار سبک و پیش غذا برای شام سرو می شود. میهمانان می توانند نوشیدنی های متنوعی را در این کافه میل کرده  اوقات خوشی را سپری نمایند. این کافه محل مناسبی برای صرف چای بعد از ظهر نیز می باشد.

رستوران برازریه اروپا BRASSERIE EUROPA

در رستوران برازریه غذا های اروپایی خوش طعمی در تراس و یا فضا سر بسته، برای میهمانان سرو می شود.

از دیگر رستوران ها و کافه های هتل می توان به روتاندا (ROTUNDA) و رستوران سرا بوا بای کین کین (SRA BUA BY KIIN KIIN) اشاره نمود که انواع غذا های محلی و بین المللی را برای میهمانان ارائه می دهد. میهمانان می توانند نوشیدنی های مخصوص را در کافه های هتل میل نمایند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     اینترنت بی سیم رایگان     سرویس رفت و آمد فرودگاهی   اتاق های خانوادگی    اتاق غیر سیگاری ها    مرکز تناسب اندام   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های بانکوک

 
© 2018 , All Right Reserved