هتل شرایتون کازابلانکا

اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل شرایتون کازابلانکا Sheraton Casablanca Hotel & Towers، در قلب تجاری شهر واقع شده است و توسط منظره زیبا از شهر و ساحل احاطه شده است.

اتاق های میهمان دارای چشم انداز زیبا از استخر و بندر یا دریا می باشند. تمامی اتاق ها به صورت مدرن چیده شده و مجهز به تمام امکانات لازم برای آسایش میهمانان می باشد.

میهمانان می توانند در اتاق بخار و حمام سنتی هتل به آرامش برسند. از دیگر خدمات هتل می توان به بازی اسکواش، لابی و استخر به همراه اینترنت بی سیم رایگان در اتاق اشاره نمود.

در این هتل 6 رستوران و کافه برای راحتی میهمانان فراهم شده می باشد.

اتاق جلسه هتل شرایتون کازابلانکا

هتل شرایتون دارای 11 اتاق جلسه می باشد که بزرگترین آن ها گنجایش 650 نفر را دارد. تمامی اتاق ها دارای امکانات صوتی و تصویری مجهز و مدرن بوده و امکان برگزاری جلسات حرفه ای را برای میهمانان فراهم می کنند.  

رستوران‌های هتل شرایتون کازابلانکا

از رستوران ها و کافه های هتل می توان به کافه کاز (CAS)، کافه له پاتیو (LE PATIO BAR)، رستوران دافرا (DAFRA RESTAURANT)، رستوران ال آندالوس (EL ANDALOUS RESTAURANT)، رستوران ساکورا (SAKURA RESTAURANT)، کافه کائسارز (CAESARS) اشاره نمود که انواع غذا های متنوع را از سراسر جهان سرو می کنند، کافه های هتل نیز نوشیدنی های متنوعی برای میهمانان سرو می نمایند.

امکانات محبوب هتل

اینترنت بی سیم رایگان    پارکینگ رایگان     استخر شنا     استخر روباز    مرکز تناسب اندام    رستوران    کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 14:00
map

دیگر هتل های

 
© 2018 , All Right Reserved