هتل شاسا ریزورت اند رزیدنس سامویی

ساموئی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل شاسا ریزورت اند رزیدنس سامویی ShaSa Resort & Residences, Koh Samui، دارای 3 استخر در نزدیکی ساحل، اتاق های بزرگ با چشم انداز زیبا از خلیج تایلند، رستوران هایی با سرو غذا های خوش طعم به صورت سلف سرویس و اینترنت بی سیم رایگان می باشد.

این هتل در فاصله 45 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی ساموئی واقع شده است. سرویس رفت و آمد رایگان به چاونگ و ساحل لامائی در این هتل برای میهمانان فراهم شده است.

اتاق های هتل مجهز به مبلمان کامل با طراحی مدرن، آشپزخانه کامل، تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابلی، خدمات شست و شو، حمام شخصی با وان حمام بزرگ می باشند.

میهمانان می توانند از استخر، ماساژ در مرکز آبگرم و مرکز تناسب اندام زمان مفرحی را سپری نمایند.

در رستوران ها و کافه های هتل غذا های سنتی و نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می شود.

مرکز آبگرم هتل شاسا ریزورت اند رزیدنس

در این مرکز آبگرم دوش های درمانی متفاوت، اسکراب بدن، ماساژ های سوئدی و تایلندی ارائه می شود. میهمانان می توانند با مراجعه به این مرکز آبگرم به آرامش بی نظیری دست یابند.

رستوران های هتل شاسا ریزورت اند رزیدنس

میهمانان می تواند در رستوران های زیبا سرپوشیده و باز، در کنار ساحل و ... انواع غذا های محلی، بین المللی، دریایی و .... را به صورت سلف سرویس و منو سفارش داده و میل نمایند. کافه های هتل نیز میان وعده های سبک همراه با نوشیدنی های متنوع را سرو می نمایند. میهمانان زمان مفرحی را در کافه های هتل شاسا سپری خواهند کرد.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا    اینترنت بی سیم رایگان     ساحل     اتاق های خانوادگی    سرویس رفت و آمد فرودگاهی    مرکز آبگرم و سلامتی   کافه    

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های ساموئی

 
© 2018 , All Right Reserved