هتل سری پسفیک کوالالامپور

کوالالامپور
ارزش نسبت به قیمت
موقعیت قیمتی
نظافت
راحتی
امکانات
برخورد پرسنل
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل سری پسفیک کوالالامپور، Seri Pacific Hotel، با مرکز تجاری جهانی پوترا مرتبط می باشد. این هتل امکاناتی نظیر استخر روباز، مرکز آبگرم، سونا، وان چوبی و بزرگ ، مرکز تناسب اندام، سه رستوران، تلویزیون LCD با کانال های متنوع، مینی بار، ارائه غذا های چینی و بین المللی، باغ، ارائه نوشیدنی های مخصوص و موسیقی زنده را در اختیار میهمانان قرار می دهد. 

فاصله هتل سری پسفیک کوالالامپور تا منطقه تجاری مرکزی کوالالامپور 10 دقیقه، تا چایناتون (Chinatown) و نمایشگاه بین المللی کوالالامپور 3 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور 75 کیلومتر می باشد.

مرکز آبگرم و سرگرمی هتل  سری پسیفیک 

مرکز تجاری ، اتاق جلسه این هتل در هفت روزه هفته باز بوده و تمام امکانات مورد نیاز میهمانان را در اختیارشان قرار می دهد.

مرکز تناسب اندام، برای میهمانان ورزشکارآماده شده است که دارای تمام امکانات ورزشی می باشد.

مرکز آبگرم ، این مرکز آبگرم دارای محیطی آرامش بخش بوده و امکانات زیادی را برای میهمانان خود فراهم می آورد.

استخر، این هتل دارای استخر مجهزی است. اجازه شنا فقط به کسانی داده می شود که لباس شنا داشته باشند. کودکان فقط با والدین خود اجازه ورود به استخر را خواهند یافت.

رستوران های هتل سری پسیفیک 

رستوران ایمپریال جده Imperial Jade Chinese Restaurant، رستوران چینی ایمپریال با کارکنان مسلمان و روش پخت حلال، غذا های سنتی چینی را سرو کرده و دارای سرویس دهی عالی می باشد.

رستوران زنده ZENDE RESTAURANT، دارای ظرفیت 186 نفر بوده و غذا های آسیایی و بین المللی را به صورت سلف سرویس، سرو می کند. میهمانان می توانند برای میل کردن هر سه و عده غذایی به این رستوران مراجعه کنند. 

رستوران کفوک جپنیز کوزین  KOFUKU JAPANESE CUISINE، غذا های ژاپنی را سرو کرده و دارای سرآشپز ماهر و زبر دست می باشد. میهمانان اگر می خواهند غذا های ژاپنی را امتحان کنند باید به این رستوران مراجعه نمایند.

رستوران چرزا لانگ CHEREZA LOUNGE، نوشیدنی های خاص و موسیقی زنده همراه با پخش برنامه های ورزشی را، به میهمانان خود ارائه می دهد. میهمانان می توانند زمان خوبی را در این مکان سپری کنند.

رستوران سان دک SUN DECK، در کنار استخر واقع شده و اسنک های خوش طعمی را سرو می نماید. میهمانان می توانند نهار خوش طعمی را در این مکان میل نمایند.

امکانات ارائه دهنده این هتل

اینترنت بی سیم رایگان  استخر روباز   پارکینگ رایگان   مرکز تناسب اندام   اتاق غیر سیگاری ها   آبگرم و  مرکز سلامتی  کافه  

checkin
ساعت ورود به اتاق: 14:00 تحویل اتاق: 12:00
map
نام اتاق

standard room

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های کوالالامپور

 
© 2018 , All Right Reserved