هتل ساریرایا ویلاز اند سوئیتز سامویی

ساموئی
اگر نیاز به پرواز هم دارید اینجا جستجو کنید...

هتل ساریرایا ویلاز اند سوئیتز سامویی Sareeraya Villas & Suites، در شمال ساحل چاونگ واقع شده و در فاصله 2 کیلومتری فرودگاه بین المللی ساموئی قرار دارد. اینترنت بی سیم رایگان و 3 استخر روباز جز خدمات هتل می باشند.

این هتل در فاصله نزدیکی از مراکز خرید، رستوران ها و کافه ها قرار گرفته است. روستای فیشر من با هتل ساریرایا ویلاز 5 کیلومتر فاصله دارد.

اتاق های هتل با مبلمان مدرن طراحی شده و مجهز به تلویزیون صفحه تخت، دستگاه پخش کننده دی وی دی، استخر روباز در مرکز آبگرم هتل و استخر خصوصی می باشد.

از سرگرمی های هتل نیز می توان به مرکز آبگرم، مرکز تناسب اندام و کتابخانه اشاره نمود. سالن ترانزیت نیز در این هتل برای میهمانان فراهم شده است.

در رستوران شفز تیبل هر روزه صبحانه برای میهمانان سرو می شود، همچنین شیف تیبلز غذا های محلی، بین المللی و غذا های دریایی خوش طعمی برای میهمانان سرو می نماید. در کافه هتل نوشیدنی های مخصوص برای میهمانان سرو می شود.

مرکز آبگرم هتل ساریرایا ویلاز اند سوئیتز سامویی

در این مرکز آبگرم انواع روش های درمانی سنتی و مخصوص همراه با ماساژ های متفاوت برای میهمانان ارائه می شود، میهمانان با مراجعه به این مرکز آبگرم زمان پر از آرامش را سپری خواهند نمود.

مرکز تناسب اندام هتل ساریرایا ویلاز اند سوئیتز سامویی

در این مرکز تناسب اندام مجهز انواع تجهیزات لازم برای ورزش بدنسازی وجود دارد. میهمانان می توانند در این مرکز تناسب اندام به تمرین کردن بپردازند.

رستوران های هتل ساریرایا ویلاز اند سوئیتز سامویی

رستوران شفز تیبل CHEF’S TABLE

در ا رستوران شفز تیبل غذا های بین المللی و محلی به همراه نوشیدنی های مخصوص در فضایی مدرن سرو می شود.

پرایوت گروپ دینر PRIVATE GROUP DINNER

میهمانان می توانند تجربه غذا های بی نظیری در اتمسفر فراموش نشدنی و مدرن این رستوران را تجربه نمایند.

کافه هر CAFÉ   HER

این کافه آبمیوه های طبیعی و نوشیدنی های مخصوص را برای میهمانان سرو می نماید. میهمانان می توانند اوقات فراموش نشدنی را در این کافه سپری نمایند.

از دیگر کافه ها و رستوران های هتل می توان به رومانتیک دینر آن د بیچ (ROMANTIC DINNER ON THE BEACH)، تم نایت سی فودد باربکیو بوفه (THEME NIGHT SEAFOOD BBQ BUFFET ) و کوکینگ کلس (COOKING CLASS) اشاره نمود که انواع غذا های بین المللی، محلی، دریایی، آسیایی و غربی را به همراه نوشیدنی های مخصوص و در فضاهایی مدرن برای میهمانان ارائه می دهند.

امکانات محبوب هتل

استخر شنا     ساحل    اینترنت بی سیم رایگان    استخر روباز   سرویس رفت و آمد فرودگاهی   مرکز تناسب اندام   کافه   

checkin
ساعت ورود به اتاق: تحویل اتاق:
map
نام اتاق

STANDARD

تعداد

--

توضیحات

--

ظرفیت

--

هزینه

--

دیگر هتل های ساموئی

 
© 2018 , All Right Reserved